| seby123 a întrebat:

Salut lumee! Doresc ajutor.Cum sa aflu daca prietena mea ma iubeste.Eu o iubesc foarte mult, dar eu nu stiu daca ea ma iubeste.adica eu obs.ca ea tine la mine si ca imi acorda atentie, dar ea mai sta si cu alti baieti in fine sta cand sunt si eu dar nu prea imi place aceasta, ei nu ii place sa o mangai sa o iau de brat sau altceva; i-am spus ca o plac si ea ca stia asta. dar nu stiu cum sa procedez sa o atrag sau sa o fac sa stea mai mult cu mine, am incercat sa ii spun te iubesc si ea a zsi ca si ea o sa imi zica dar nu e acum momentul si ma simt cam aiurea, acum astept parerea voastra.Va rog mult spuneti-mi cum sa procedez sa o atrag, sa o pot saruta, sa ii spun ca o iubesc!

1 răspuns:
| Candice a răspuns:

Pai daca e distanta cu tine las-o. Incearca-i increderea. Fa un id, cauta poze de pe net si da-te drept un baiat dragut si vezi daca se da la ''el'' sau nu. Daca se poarta asa cu tine, inseamna ca nu te merita happy