| JokKer a întrebat:

Salut, m-am indragostit de un baiat mai mare ca mine cu 9 ani. Il stiu de la tata de la lucru, cand ma duceam la tata, el mereu se uita la mine, mereu...imi parea straniu, adica unul mai mare sa atraga atentie la o fata mai mica, e cam ridicol. Apoi l-am gasit intr-un site, am inceput a vorbi. Ne intelegem bine, mi-a zis ca-s diferita. Este ceva, ce nu vede la altcineva. Mi-a parut bine. dar unde ne va duce asta? Este mai mare ca mine, si ma tem ca se foloseste de mine, cum pot afla ce planuri are pe mine, de ce el vb cu mine >? Ce s-ai scriu? Acum el deja nu m-ai lucreaza acolo, si-a gasit alt loc de munca, si oricum vb cu mine.

8 răspunsuri:
| Anca a răspuns:

Depinde cati ani aveti fiecare. Daca tu ai 15 si el 24, as zice din start las`o balta.
Daca tu ai 20 si el 29, atunci poti sa te bagi.

Imi pare un pic lingusitor baiatul, asa din cate spui tu. Ii cam place sa duca pustoaicele de nas!
Daca ar fi un barbat caruia ii place egalitatea intr-o relatie si e matur, si-ar cauta una de varsta lui.
Dar probabil stie si el ca, cu una de varsta lui nu i-ar merge. Asa ca, incearca la fete mai mici.

| haiZI a răspuns:

Esti diferita
O modalitate de a te face sa te simti speciala, deosebita
Probabil incearca sa-ti intre pe sub piele, acum tu decizi in privinta lui.

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Prea mare. Ai mare grija, poate nu vrea decat... tu probabil esti minora. Ai mare grija chiar daca tii se pare dragut nu stii cine este cu adevarat straight face. Uita`l. Nu`l mai cauta... gaseste`ti pe cineva de varsta ta.happy
succes!:*

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Hei o sa revin happy
cum spune si o fata de aici. daca tu ai sub 18 ani las`o balta ...pentru ca iti poti creea probleme atat si tie cat si lui happy
daca ai peste 18 ani poti sa incerci happy dar daca esti minora crede-ma mai bine lasa-l sa-si traiasca viata si tu la felhappy.
imagineaza-ti cum o sa faca parintii tai happy.
sper ca te-am ajutat!:*
bafta. :*

| andrey910 a răspuns:

Nu inteleg de ce fetele mereu se uita dupa baieti mai mari... rolling eyes. Ce rost are sa ai un prieten mai mare cu 9 ani(in curand va deveni batran) cand poti avea unul de varsta ta?

| TabooR a răspuns:

Mai bine las-o balta si cauta pe cineva de varsta tastraight faceSunt multi care racoleaza fete si le duc sa se prostituezesadai grija

| Madalichka a răspuns:

E greu de zis ce simte pentru tine, din informatiile pe care le-ai dat. 9 ani nu e o diferenta foarte mare (stiu multe astfel de cupluri), dar ia in considerare cel putin 3 lucruri:
-sunt alte vremuri decat cele ale parintilor nostri
-poate ca vrea doar sa se distreze si te-a vazut mai tanara si te ia de fraiera (scuzati limbajulbig grin)
-poate ca te iubeste sincer si va veti casatori, dar dupa cativa ani de relatie iti vei da seama ca nu aveti acelasi stil de viata, aceleasi planuri, poate el vrea un copil mai repede sau vrea sa depinzi de banii lui, sau poate te vei indragosti de un baiat mai apropiat ca varsta si vei simti ca ti-ai pierdut tineretea langa acest barbat. (am vazut si astfel de cupluri si chiar ar fi pacat sa stai tanara si frumoasa langa un batran plictisitor)
Oricum, in general barbatii seriosi evita sa flirteze cu fete tinere (chiar daca le simpatizeaza), tocmai pentru ca pot fi suspectati de falsitate. Mai ales daca ii cunosc parintii.
Inca un lucru: de la orice baiat sau barbat de orice varsta cere-i fapte, nu vorbe. Si prin fapte nu ma refer la ...pat. E usor sa-ti spuna ca te iubeste si ca esti deosebita (desi poate chiar esti) dar daca nu isi sustine afirmatiile prin dovezi concrete, sunt doar vorbe in vant.
Sper ca nu ti-am stricat tot cheful, dar gandeste-te bine si nu grabi relatia deloc. Se vor aseza lucrurile pana la urma.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
E foarte clar ca tu esti mica de ani, si nici scoala multa nu ai.
Daca te mananca pasarica, si e clar ca te mananca...nu te mai intreba ce planuri are baiatul.
El iti spune ca esti diferita doar ca sa iti intre in chilotei, si tu stii asta!
Vrei sa pari interesanta? povesteste cum ai facut sex oral prima oara!