| 니코 a întrebat:

Salut,ma ajutati va rog si pe mine? La prima intalnire am fost sarutata de mai multe ori si acum vrea sa merg la el acasa.Asta o sa se intample si acolo?
Va rog dati-mi si mie sfaturi legate de ce sa fac.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O fata civilizata si educata nu accepta sa fie sarutata la prima intalnire. Deci el a considerat ca esti usor usuratica, motiv pentru care te-a invitat la el acasa. In mod normal, un barbat nu invita in primele 5-6 luni de relatie, la el acasa, fata pe care o respecta. pe tine te-a invitat (eventual singuri) fiindca are impresia ca esti dispusa sa faci sex fara mofturi si vrea sa profite de oportunitate. Tu trebuie sa alegi acum ce vrei: sex la intamplare - atunci te duci la el acasa sau o relatia adevarata si atunci ii spui ca nu esti genul de fata usuratica care se culca cu primul venit.

| Onn3 a răspuns:

Depinde ce fel de om este. Daca vrea doar sa te sarute poate sa o faca si afara din casa nu neaparat la el.Deci cred ca vrea mai mult decat niste saruturi patimase.acum tu decizi ce faci.

| rey a răspuns:

Daca faci sex cu un baiat de abia dupa 5-6 luni dupa ce-l cunosti o sa cunosti o gramadalaughing cat despre invitatie... daca zice :,, dezbraca-te ca nu-ti fac nimic'' nu-l credehappy

| OOOLEOOO a răspuns:

Vrea sa faceti dragoste, cam insistent baiatul...

| sebysebyca a răspuns:

Trebuie sa mergi sa mergi la el! ca te mananca, asta se vede de la o posta! stii bancul ala cu gaina, daca fug zice ca-s curva, mai bine ma impiedic...

| h3r a răspuns:

Buna. Sincer, te cam joci cu focul. Te duci asa la el acasa? Normal ca o sa se intample asta acolo, si nu numai. Ai grija ce faci, sa nu regreti dupa. Bafta!

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Nu te du sad Pe mine...m-am intalnit cu un baiat la insistenta lui desi imi placea de el si nici nu stia ca eu ma lasam greu, dar dupa aia ne-am dus la el acasa si m-a sarutat, nici nu mi-am dat seama si nu m-am opus, apoi ma mai invitta la el si am facut si ***(la ceea ce nu voiam sa ajung asa repede :O am 15 ani) si dupa aceea dupa vreo 3 dati din astea l-am intrebat auzi da tu mai sti cum ma numesc si a zis ca pentru el sund : iubi straight face ca nu stia am ras si i-am zis, atuncia nu imi dadeam seama, dar s-a schimbat, nu ma mai lasa in pace ma punea sa fac drum muult de la mine pe jos sa merg pana la el acasa, ii veneam pe tava si el avea de fapt mutl mai multe straight face multe stiti ce-i aia? Sa intins apoi la tupeu si le suna cand era cu mine in pat dupa ce isi termian treaba si le zicea ca le iubeste si se uita la mine, si zice ca asa le alinta el pe toate straight face Ma rog nu ma mai intind, important e sa faci cum iti e instinctul.Desi daca il placi asa mult nu vei simti mare branza, vei face ce va zice el; O

| yooleonard a răspuns:

Deci la prima intalnire te-a sarutat? si practil a doua intalnire o sa fie la el acasa? nu stiu ce sa zic ...probabil e vreun curvar si vrea sa stii tu ce! fa ce crezi ca e bine pentru tine! daca il iubesti cu adevarat du-te, daca nu simti mai nic pentru el n-are rost, pentru ca o sa vrea sa faca sex!

| Alexutsza a răspuns:

Dacă îl cunoşti pe tip de mult timp şi îi cunoşti familia, mergi! vreau să spun dacă sunteţi prieteni şi ai mai fost la el acasă şi înainte de a fi îmrepună. Oirucm, dacă vrea sex, tu nu trebuie neaparat să accepţi.Te va săruta, normal, ca în orice relaţie.

| NarniaForEver a răspuns:

Femeie esti nebuna?laughing€ eu zic sa te desparti urgent de afemeiatul asta. Nu doar ca o sa va sarutati o sa faceti si altele... Si o sa ai de suferit.