| TeSpArG23 a întrebat:

Salut, ma numesc Alex, am 15 ani, iar fetele ma evita...
Nu stiu de ce, am cam toate calitatile, arat bine, educat, inteligent, romantic, nu duc nici lipsa banilor... Chiar nu stiu ce sa fac... Funda...

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

Problema e ca tu nu sti sa mi te faci placut happy esti genu hibrid rolling on the floor))

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu le arati scula nu vin la tine, te abordeaza in public

| RAY a răspuns:

In pshiologie se spune ca omul care se lauda duce lipsa de acele de care se lauda e o frustrare a mintii umane sa spun asa, fa un test de iq sa il vedem si noi, educat, nu vad educatie in a sari pe o fata asta e demn de un vagabond de pe strada, romantic la 15 ani fi serios, nu duci lipsa baniilor adica cate milioane de euro ai in cont ciudat nu duci lipsa pai fetele sunt oarbe sau ce
eu nu te judec, critic, sunt sigur ca afirmatiile tale sunt nefondte dar na fiecare crede ce vrea apropo cu laudele nu merge la fete, ele vor un barbat tu la 15 ani ce poti abia o bagi si gata asta e adv lasa filmele porno sunt fictiune, citeste cartii dezvoltarea personalitati, ce vrea o femeie, cum sa te comportii cu ea

| TeSpArG23 explică (pentru RAY):

Doar pentru a te satisface;) http://postimg.org/image/nizd2riir/861f3955/

| RAY a răspuns (pentru TeSpArG23):

Cei mai populari oamenii nu au mare iq au un mare iq de inteligenta emotionala,iar acele teste nu sunt recunoaste ca fin dun fapt ca chiar esti inteligent, eu nu cred in teste eu cred in oamenii in puterea minti si a spiritului uman, sunt persoane cu un iq mic care sunt artisti, cantareti, pictori etc acele teste nu sunt un fapt in fine, eu am vrut sasi dau un sfat acuma vad ca te lauzi cum poti si eu pot falsifica un test de iq crede-ma ca pot

| Emilian65 a răspuns:

Daca ele te evita, incearca tu sa te apropii de ele.

| peperonies a răspuns:

Modest...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate puți.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Daca tu crezi ca ai toate calitatile, si totusi nu te poti face placut, intreaba-o pe una din ele, ce anume o indeparteaza de tine. E mult mai bine decat sa ne intrebi pe noi, care nu te cunoastem absolut deloc!

| MidnightR a răspuns:

Si ele cum sa stie ca tu ai toate calitatiile daca nici macar nu intri in vorba cu ele.
Pana mea, daca comportamentul asta persista du-te la una dintre ele si intreab-o scurt si la obiect ce mama naibi ai de te evita

| Raulinio a răspuns:

Poate esti timid si de asta, cunoaste cat mai multe fete noi care nu fac parte din anturajul tau obisnuit, flirteaza cu ele cat mai mult, lucreaza cat mai mult la personalitatea ta si incearca sa le arati ca sti ce vrei si ca tu esti masculul alfa. Degeaba esti frumos, ai bani si toate cele daca nu ai carisma si nu esti sigur pe tine...arata-le fetelor ca stapanesti bine aceste principii iar data viitoare iti garantez ca nu te vor mai evita(oricum ai doar 15 ani asa ca ai destul timp la dispozitie sa inveti cum sta treaba cu femeile) Mult norocwinking

| R3laXaTT a răspuns:

Te evita? Pai trebuie sa aveti chestii in comun.Nu iti imagina ca o sa vina fete la tine si o sa te sarute sau hoppa in pat.pat.Trebuie sa va cunoasteti sa fie " chimie "

| TeSpArG23 explică:

Eu vorbesc cu ele... Dar cand incerc sa le sarut se trag... sau zic ca sunt mai mult ca un frate... sad

| MidnightR a răspuns (pentru TeSpArG23):

WTF?
Tu vorbesti de relatii aici sau ce?
De ce ma rog te-ar lasa sa la saruti in primul rand?

| TeSpArG23 explică:

Arata-mi tu o persoana cu iq sub 50 care e programator, fizician etc...

| MirceaGeler a răspuns:

Se pare ca fetele din zonă, nu te stiu aprecia...Ar trebui sa-ti muti domiciliul, sau sa cauti persoane noi.
Funda?