| B-zone_Bzone_1977 a întrebat:

Ma numesc andrei si sunt din Gorj.
Ultimele 2 revelioane mi le-am petrecut cu familia si prietenii de familie.
Printre prietenii de familie se enumera si o fata pe nume Ioana.
In primul revelion eram prostanac, aveam 11 ani si eram clasa a 4 a. Ea avea 12, e mai mare ca mine. Etc, ne-am distrat si am plecat acasa dupa o saptamana.
Al 2-le revelion aveam 12 ani si ea 13.
Eram praf rau la fete, eram genul de no-lifer care nu iesea din casa.
Am incercat sa-mi folosesc norocul.
Eram rasuflat rau
Faceam glume d-alea proastea, bagam replici de agatat invatate din Johnny Bravo, etc.
Cand ne uitam la filme eu ii bagam mana pe la spate s-o cuprind si d-astea.
Cand am plecat, sentimentul a inceput sa devina din ce in ce mai mare.
Revelionul acesta:
Acum, vreau sa... Imi cer scuze intr-un fel, si sa vad daca pot sa am o relatie cu ea.

Mi-am propus asa :

Sa iau un tricou pe care să scrie in fată "SUNT PROST"
In scenariul meu ea ar trebui să râdă
Eu mă prefac că uit ceva in cameră, si mă intorc cu spatele.
Pe spatele tricoului sa scrie :

"DAR VREAU SA FIU PROSTUL TĂU"

Mai multe optiuni si comentarii please...

Răspuns Câştigător
| YoMsG a răspuns:

Eu inteleg ca am cam 13 ani,nu stiu,nu cred ca esti inca pregatit pentru o relatie,insa,asta nu inseamna ca nu merita sa incerci. Vrei sa astepti pana de revelion ca sa vorbesti cu ea? Daca asta ai de gand iti recomand s-o mai cat mai curand si sa incerci sa fii tu natural cu ea, nu incepe direct cu faptul ca o placi,*** de genul asta, incearca s-o iei in pasi, incepe prin a va cunoaste, stabileste puncte comune pentru a avea subiecte de disctutii.

| YoMsG a răspuns (pentru YoMsG):

"Eu inteleg ca ai cam"scuze pentru unele greseli, n-am fost prea atent cand am scris.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu asa cuceresti fetele, daca faci asa e clar ca nu se va uita niciuna la tine, ce vârstă ai? O fată o cuceresti greu, trebuie ea sa te placă, daca ea nu te place nu ai ce sa faci, nu da banii aiurea pe tricouri imprimate cu mesaje de 2 lei, fii tu insuti, natural, ce vârstă ai tu dar ea? Eu totusi cred ca incă esti prea mic pentru a avea prietenă, tu ce zici am sau nu dreptate?

| Violleta2022 a răspuns:

Uff, tu esti copilasul de 12 ani care se masturbeaza intens, crezand ca-si lungeste cuculetul, daca trage de el.
Nu-i nimic, toti copii mici fac la fel, intai se joaca cuculetul in praf si peste ani, cand ii creste mintea, invata ce sa faca si cu el.

Tu te gandesti cumva la relatii, la doar 12 ani?
Cea mai buna este aia de-a mama si tata, cu papusile si masinutele. Taman buna sa te invete sa vorbesti frumos cu o fata si sa te comporti frumos in prezneta ei.
Chiar este o joaca educationala!

| antoniaidk a răspuns:

Lol laughing ce idee buna laughing chiar daca ai 13-14 ani, eu zic sa incerci sa stati impreuna happy