| Andrei11232 a întrebat:

Ma numesc Andrei, sunt virgin si am 14 ani. As vrea sa fac sex cu o fata de 15 ani. Ceva sugestii, pozitii, etc?

11 răspunsuri:
| Butterflybeautiful a răspuns:

In primul rand, sunt fata si am 15 ani.
Eu una nu mi-as incepe viata sexuala de acum si in al 2-lea rand, mai mult apreciez un baiat cu capul pe umerii decat unu care vrea sa ma bage in pat de acum.
Daca o fata accepta de la varsta asta sa se culce cu tine inseamna ca are o proasta educatie.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ar trebui sa mai astepti cativa ani, abia mai creste si penisul, abia mai capeti experinta cu masturbarea si excitatia.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta nu este rau ca esti virgin, dar este rau ca vrei sa faci sex de la varsta asta. Sfatul meu este sa mai astepti sa mai cresti din toate punctele de vedere si apoi sa te gandesti la sex.

| vocea a răspuns:

Frate iti spun eu ce sa faci parerea unei femei nu este destul de eficienta in domeniul acesta, esti virgin o sa ai emotii si o sa te inhibi dar corpul tau vrea sa simta trupul ei, e simplu o iesi usor nu te grabesti pentru voi timpul va sta in loc, incepi cu preludiu cu mangaieri sarutari, apoi o atingi usor pe fund, si daca te-ai excitat o sa ii bagi mana in pantaloni atunci ea va avea o reactie care te va bucura crede-ma, e mai greu la inceput daca esti virgin pentru ca bsrbatul trebuie sa aiba initiativa dar eu acum 5 ani am fost in situatia ta si imi aduc aminte cu multa bucurie, bucurate de fiecare clipa

| Lawliet14 a răspuns:

Esti prea mic.

| seth2016 a răspuns:

Fetele nu o sa vina sa faca sex cu tine pentru ca nu sunt in calduri.

Mai bine pune o intrebare despre cum sa cuceresti o fata.

| Nimeni10 a răspuns:

Mai copile altceva n-ai de facut? fa un sport, invata fa cevam lasa sexul.
Cred ca faci misto.

| drutzix a răspuns (pentru Nimeni10):

Daca stai sa te gandesti sexul tot un fel de sport e.

| Nimeni10 a răspuns (pentru drutzix):

Iti recomand sa iti faci un control la mansarda.

| Sfatuitoarea01 a răspuns (pentru drutzix):

Buna asta laughing

| Oana0306 a răspuns:

Buna,corpul tau este inca in crestere si ar fi destul de ok sa mai astepti macar jumatate de an pana la primul tau contact sexual. Ai sa observi ca daca faci acest pas acum, la varsta asta, este mai mare durerea decat placerea. In plus, pot aparea consecinte imense daca nu va protejati cum trebuie.