| cristinasokol a întrebat:

Salut,ma numesc Jana am 19 ani jumate si sunt virgina :s, nu ma vor ride baietii ca la virsta asta mai sunt virgina? Va rog raspunsuri serioase happy

25 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu, de ce?! Doar nu iti scrie in frunte! cred ca mult mai important este sa iti clarific de fapt, ce te derajeaza realmente - asta, ca integritate fizica a himenului, sau lipsa unui prieten = relatie = iesiri impreuna, mangaieri, sarutari, etc.

Daca mai ai dileme, scrie-i lui Greece12, si spui ca eu te-am trimis la ea, e o tipa faina, superinteligenta si te va ajuta in orice situatie!

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
De ce ar starni rasul faptul ca esti virgina? Din contra, viitorul tau iubit ar trebui sa se simte mandru! In ziua de astazi, la 19 ani sunt rare fetele care mai sunt virgine.

| Bezea a răspuns:

Sell your virginity online, make some money buy a car and give me a ride homewinking.

| RAY a răspuns:

In ziua de azi fiecare rade de oricine pe orice motiv, acuma cu baieti e clar ca majoritatea vrem sex pana ne maturizam, e si asta o admiratie sa fi virgina

| Emilian65 a răspuns:

Felicitari ca la varsta de19 ani esti virgina! Cine rade de tine, inseamna ca este prost crescut.

| cristimihailov a răspuns:

Buna, te-ai intrebat cumva daca faptul ca iti apreciezi virginitatea atat de mult nu te-a facut sa pierzi deja si sa continui sa pierzi si in prezent momente care nu se vor mai intoarce vreodata?

| halogen001 a răspuns:

Ar trebui sa aprecieze faptul ca esti virgina, nu e nimic de ras. Cei care rad o fac degeaba, nu dupa criteriul acesta trebuie sa iti organizezi viata, dupa cum rad sau nu unii sau altii, deci trebuie sa faci cum e mai bine pentru tine happy

| Danysan a răspuns:

Daca nu faci trolling pot spune ca e un lucru bun ca inca esti dar te asigur ca multi s-ar putea sa fuga de o persoana ca tine.Acuma difera de la persoana la alta dar sunt unii care nu s-ar incurca cu o virgina pentru ca e prea complicat si trebuie sa astepte o groza de timp dupa fundu ei. Apoi unii gandesc ca habar nu are ce sa faca in pat comparativ cu una care are experienta si chair daca ai incerca sa o determini sa faca anumite lucruri i s-ar parea aiurea si probabil ca nu ar vrea.Nu mai vb de procesu de dezverginare de care multi baieti fug si nici nu vor sa auda.Adevaru e ca unele fete fac o adevarata drama din asta de iti vine sa te lipsesti.dar o fata virgina e o fata care merita sa fie respectata.sera faina.

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

Nu stai linistita doar vor fi miratiwinking

| contαbαndonαt a răspuns:

Nu fi bleaga fata draga, ce importanta o avea daca o pers. mai este sau nu virgina? Sint alte lucruri cu mult mai importante la un om, decat starea sa dpdv sexual, cum ar fi personalitatea acestuia, caracterul etc. happy
O seara buna.

| Mădălllinna a răspuns:

Nu te rade nimeni, stai linistita happy

| deny2002 a răspuns:

Mai bine virgina decat curva. Daca te jigneste cineva nu-i baga in seama. Aceia sunt cocalarii.

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Mai bine virgină până la 19 decât curvă de la 13 ani. Pupici :*

| sEnOkHs a răspuns:

Buna nu din contra e un lucru bun putine fete mai isi pastreaza virginitatea pana la aceasta varsta, baietii nu au de ce sa rada decat daca sunt niste prosti care nu isi dau seama de calitatea pe care o ai. Daca vrei sa te mai ajut contacteaza-ma pe mess : idok_one_ngw

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru sEnOkHs):

Nu prea e bun, virgina = bataie de cap

| Skilline2012 a răspuns (pentru sEnOkHs):

E bine sa fii forever virgine, nu?
Taci ca esti obosit/a.

| sEnOkHs a răspuns (pentru Skilline2012):

Am spus ca e bine ca a reusit pana la varsta asta sa ramana virgina, nu toata viata, invata sa citesti tot pana la capat si dreseaza-ti creierul sa inteleaga tot, din asta ai creierul, si vezi-ti de treaba ta ca nu te-a bagat nimeni in seama

| Skilline2012 a răspuns (pentru sEnOkHs):

Mi-ai demonstrat cat esti de prost/a prin poezia ta fara esenta.

Răspuns utilizator avertizat
| Skilline2012 a răspuns (pentru FernandoDinPipirig):

Zise FernandoDinPipirig.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Ca tu la inceput nu ai fost bataie de cap laughing. ce ma enerveaza ipocritii ca tine

| sweetnov a răspuns:

Numele Jana face toti banii. Restul detaliilor nu mai contează. laughing

| jane24 a răspuns:

Eu nu cred ca baietii o sa rada de tine