| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Ma numesc Mihai si sunt in varsta de 22 de ani si prietena mea in varsta de 21 de ani suntem impreuna de aproximativ 4 ani. Noi avem o relatie foarte deschisa si discutam absolut orice fara ca cineva sa se supere pe vreun subiect. Eu de cand m-am cunoscut cu prietena mea si am inceput sa avem aceasta relatie ea nu a fost virgina dar oricum nu m-a deranjat acest lucru si nu am judecat-o cu nimic dar pe parcursul timpului la cat de bine ne-am inteles i-am mai pus intrebari cum a fost prima data si cum este cand o faci prima data cu cineva si ea mi-a povestit cum s-a intamplat la ea si a fost foarte deschisa. Dupa care eu i-am spus cu o oarecum rusine ca eu momentan nu am facut niciodata sex cu o virgina sa vad cum este sau cum se simte ca sa ii pot explica dupa toate astea ea nu a ras de mine cu nimic si a cam inteles de la mine ca in viata asta as fi curios vreodata sa vad si eu cum este sa faci sex cu o fata virgina.In general noi petrecem foarte mult timp cu surioara ei mai mica in varsta de 15 ani si avem tot felul de discutii cum ca generatiile astea care sunt acum sunt mult mai evoluate fata de noi si stiu la varsta lor mai multe lucruri decat am stii noi in unele cazuri si ca sa se astepte ca maine, poimaine o sa apara si sor-sa cu un gagic la care ea a zis ca nici nu vrea sa se gandeasca cum o sa fie cand o sa se ajunga la momentul asta ca sor-sa sa aiba gagic si sa stie ca o sa faca sex cu el. Dupa treaba asta eu i-am spus ca asta e cine stie cu ce baiat o nimerii de o sa o sparga si o sa isi inceapa viata sexuala de pe acum la cat de multe lucruri invat de pe internet. Dupa astea ea imi spune razand " iti cam pare rau pentru sor mea, ai da si tu odata sa vezi cum e " cand am auzit asta i-am raspuns ca da chiar as da mai ales ca este si virgina sa vad si eu cum este si dupa ce i-am spus asta am primit un raspuns care m-a socat putin si a spus ca " nici nu vreau sa ma gandesc cu cine stie cine o sa umble si o sa o dezvirgineze si o sa isi bata joc de ea ca majoritatea baietiilor doar asta vor si la mintea mea as prefera mai bine sa faci tu sex cu ea decat sa stiu ca cine stie care si-a batut joc de ea doar ca sa profite de asta " cand am auzit replica asta am ramas masca si am inceput sa o iau la intrebari ca, cum ar fi de acord cu asa ceva vreodata in viata asta si nu ar fi afectata sa ma vada intr-o astfel de ipostaza fix cu sora ei, spundandu-mi ca pana la urma nu ar avea de ce sa fie geloasa pe asa ceva ca pur si simplu e sora ei si nu ar avea cum sa fie geloasa vreodata sau suparata pe ea in viata asta si nici pe mine nu ar avea cum sa fie avand cea mai mare incredere in mine. Intreband-o dupa daca ea chiar vorbeste serios cu asa ceva si nu cumva are chef de vreo caterinca la care a raspuns ca vorbeste cat se poate de serios si nu are chef de glume. Dupa am prins putin tupeu ca sa zic asa si am intrebat cum naiba am putea noi sa facem ceva de genu ca eu sa ajung sa fac sex cu sora ei sau cum ar putea ea sa vorbeasca cu ea sau eu ca sa ii faca o astfel de propunere si a spus ca momentan nu are nici o idee si ii e complicat si nu ii trece prin cap cum ar putea sa ii zica lu sor- sa ca sa faca sex cu mine si nici macar nu stie ce reactie ar avea. Ce idei aveti si ce solutii ar putea fi pentru asa ceva, care aveti mai multe idei.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pedoflilule laughing) la cat de naiv esti te fraiereste gagicata sa te culci cu sorasa si apoi te da pe mana politiei laughing))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bai nene tu estti nebun i mi cer scuze fața de adminii TPU dar asta este realitatea cum sa te gînndesti sa faci sex cu sora prietenei tale, in primul rind ea este minoră are 15 ani iar tu 22, iar in al doilea rind nu cred ca prietena ta a putut spune asa ceva ca preferă sa o dezvirginezi tu pe sora ei, ori tu esti beat acum cand scrii aceste tîmpenii, ori prietena ta este si aia dusă cu pluta, si nu in ultimul rind sa presupunem ca ai face sex cu sorsa, parintii prietenei tale te ar reclama la politie pentru ca le ai corupt fata de 15 ani, adica tie nu i ti ajunge ca o ai pe fata aceasta care are 21 de ani si cu care faci sex, tu vrei virgine prostii esti un obsedat, daca nu te potolesti vei ajunge după gratii, baga ti mintiile in cap si numai poftii la sora prietenei tale, ea are 15 ani nu este la varsta la care sa faca sex, lasa o in pace ca vei da de dracu.

| mihai69 a răspuns:

Nu te băga la minore că nu iese bine!

| Hammurabi a răspuns:

Stai cuminte și în banca ta, pentru că întotdeauna, dar ÎNTOTDEAUNA, chestiile de genul ăsta se termină prost, mai devreme sau mai târziu.

| sofisis a răspuns:

Pentru ce anume ai vrea sa traumatizezi acea copila? Poate ca in mintile voastre de tineri in care urla hormonii vi se pare perfect ok, normal si logic dar ati stat vreun pic sa va intrebati ce efect ar avea aceasta aberatie asupra copilei aleia?

| VoidEternal a răspuns:

1. Fa un dus rece.
2. Mai fa un dus rece.
3. Repetă pasul 2.
4. Lasă pornoacele.

| haileewatson a răspuns:

Baiete esti bolnav la cap rau de tot

| Robert2526 a răspuns:

Intreaba la psihiatru, e cel mai bine, te poate ajuta el

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Doamne ferește!

| luxlux2488 a răspuns:

Sunteti tineri, nu mai conteaza ca a fost virgina sau nu. Nu ai nici o garantie ca o ramai cu ea pe viitor sau daca era virgina. Femeile in genral, mai devreme sau mai tarziu vor sa mai incerce si alt barbat happy. CU CEA MICA, NU TE BAGA ACUM, ASTEPTA SA FACA VARSTA NECESARA PT CA ESTE MINORA. Dupa ce face varsta necesara, nu le ierta pe amandoua happy