| xyzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut,mi-a placut de o fata extrem de mult care era din clasa de langa,cu care nu mai vorbisem,si inca imi place,prima oara cand am vorbit cu ea a fost totul ok,perfect as putea spune dupa cum vorbea,zambea,nu am vorbit chestii mari,a doua oara i-am spus ce simt,oricum in ziua aia se vedea dupa cum se comporta ca nu era interesata,mi-a si zis ca era plictisita de conversatie. Oricum,a zis ca ea nu prea ma place si ca era urat sa imi zica pentru ca stia ca tin la ea foarte mult, asa ca a zis printr-o prietena si a zis ca i s-ar parea aiurea sa mai vorbim.Acum mereu ma gandesc la ea,dar nu regret ca am fost prea direct deoarece nu sunt genul care sa ii faca pe plac unei persoane pentru ca asa e ea,imi place sa fiu eu insumi,in fine,o intrebare stupida, dar cum as putea uita de ea?

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Gasind o alta.

| Krixxus a răspuns:

Uiti si gata, totul depinde doar sa vrei.

| Dany3l16 a răspuns:

Da, sunt perfect de acord cu Ineys

| Bonelush42O a răspuns (pentru Dany3l16):

Eu nu, si eu sunt cam in aceeasi situatie, ma rog, am fost....era o fata, din alta scoala(asta e diferit)cu care vorbeam si tot felul', i-am spus ca o plac si a inceput sa nu ma mai bage in seama, intre timp, mi-am gasit alte fete cu care am avut o relatie de 2-3 luni dar, nu am uitat de ea... timpul o sa rezolve asta, zic eu. Pace big grin

| AnonimDoarUnu a răspuns:

Caută un pansament, pe alt cineva care să îți acopere golul, dar sa o iubești și să nu te joci cu ea doar