| XxAnonimuXx a întrebat:

Salut, nu stiu ce sa ma mai fac, sunt foarte trist si m-am saturat sa fiu mereu singur de ziua indragostitilor..am 14 ani si pana acum nicio iubita n-am avut, de ce oare? pentru ca sunt urat?, pentru ca am pistrui? nici nu merit sa traiesc. si imi place de o fata de la tabara de mate e perfecta pentru mine, si sunt cu mai multi colegi acolo care nu ma prea ajuta sa zicem mai degraba ma fac de ras. dar nu stiu ce sa zic, un coleg de a meu zice ca sunt indragostit ca o plac dar cu voce tare, fata de care imi place a zambit nu a zis nimic dar nu stiu sigur daca ma place, daca am vreo sansa, sunt urat...ce pot sa spun, vreun sfat? apropo mai am inca 3 zile in care pot vorbi cu ea, sau ii pot cere facebook orice dar sunt foarte timid... sad as vrea mult o iubita.

35 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Esti inca un copil, nu este cazul sa te gandesti inca la iubite si la ziua indragostitilor. Ziua ta este de 1 iunie, cand trebuie sa primeste cadouri adecvate varstei (carti, dulciuri). Vei avea prima iubita pe la 17 ani, cand este varsta potrivita, nu te grabi sa renunti la copilarie pentru iubire, fiindca la varsta asta este penibil sa te lauzi ca ai iubita. Si pe langa ca te faci de ras, pierzi si fericirea copilariei, care nu se va mai intoarce niciodata.

| whatevernvm a răspuns:

Vreau eu sa fiu iubita ta, pot pot?

| XxAnonimuXx explică (pentru whatevernvm):

laughing

| XxAnonimuXx explică (pentru whatevernvm):

Nu vreau din mila sincer.

| whatevernvm a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Pacat

| Amsm a răspuns (pentru whatevernvm):

Si eu, si eulaughing

| GdX a răspuns:

Ai doar 14 ani. Iti recomand un psiholog si o laba.

| LoveSleep a răspuns (pentru GdX):

În care ordine?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu cu timiditatea vei pierde mult mai ales in fata fetelor ele vor baieti cu tupeu care sa rupa patul cu ele nu baietii cuminti, NU permite jigodiei sa te joace cum vrea ia, si tu nu ai treaba cu gunoiul ordinar imputit de valentines day cand toate cuplurile isi mananca rahatul reciprocwinking

| RAY a răspuns:

O sa fie mai multe pensii in curand in casa, tot raul spre bine

| Staind a răspuns (pentru RAY):

Mai bine decat alocatii.

| RAY a răspuns (pentru Staind):

M-am gandit si eu sa fac o afacere sa fac copii sa traiesc bine dar numi gasesc iubita care sa accepte alocatii de Romania, ma duc dincolo acolo e alocatia e mai mare ca aici

| RAY a răspuns:

Eu am 26 de ani si na nu-mi pasa de ziua aia inventata de umanitate, ziua dragostei e in fiecare zi cand ai persoana iubita langa tine

http://www.cinemagia.ro/......ber-20707/

| Staind a răspuns (pentru RAY):

Imi aduci aminte de un user de acu' mult timp, DClaudiu parcathinking

Aaapoape am vomitat la chestia cu ziua dragostei, dar apreciez ideea, e adevarata. Nu e nevoie de o zi stabilita ca sa ti-o tragi sau sa faci cadouri.
Alocatie, ajutoare de la stat. Anglia suna bine, ce dracu'.

| RAY a răspuns (pentru Staind):

O intrebare cu acel user erai in relati bune de tiam adus aminte de el?

| Staind a răspuns (pentru RAY):

Avea acelasi stil de abordare cand venea vorba de anumite subiecte.

| RAY a răspuns (pentru Staind):

Chiar nu il cunosc

| Staind a răspuns (pentru RAY):

Era doar un gand la intamplare big grin

| RAY a răspuns (pentru Staind):

Desi eu sunt facut la intamplare?

| Staind a răspuns (pentru RAY):

Nu vad cum ai ajuns la intrebarea asta big grin

| RAY a răspuns (pentru Staind):

Glumeam man

| LoveSleep a răspuns:

Eu am 19 și nici măcar n-am văzut cum arată o fată. Asta da problemă!

| Elan a răspuns (pentru LoveSleep):

Unele femeii sunt chiar foarte rele dar nu stiu de ce sad

| Doub a răspuns:

Da, chiar că nu meriţi să trăieşti.

| Doub a răspuns:

Parcă aveai 40, repede trece timpul pe la tine.

| Staind a răspuns (pentru Doub):

Am fus orar din dragonu' rosu'

| Doub a răspuns (pentru Staind):

Mă gândeam eu.

| R0R0 a răspuns:

Cere-i facebook-ul.Cu mult curaj.

| Elan a răspuns (pentru R0R0):

Unele nu vor sa accepte pe oricine pe Facebook!

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Eu am 15 ani si nu am nici eu dar stiu eu solutia, trebuie sa iti faci mai mult curaj pana nu e prea tarziu si fa ce trebuie sa faci si trebuie sa ai incredere in viitor.

| CristinaSNC a răspuns:

La 14 ani alte probleme ar trebui sa ai, lasa iubirea ca e timp si de asta. Bucura-te de copilarie happy

| EneCristian a răspuns:

Nu stii ce e aia iubire crede-ma eu la 18 nu prea ma asa multe gagici (* mai conteaza si fata cum se spune si timpurile in care suntem nu prea am eu la sufler fetele din ziua de azi cu fite) dar totusi poti sa vorbesti cu fete doar as baza buna ce faci sa va cunoasteti ai timp tu pentru iubire mai incolo.

Răspuns utilizator avertizat
| alin100 a răspuns:

Din aceasta cauza suntem un popor slab dezvolat, fiindca toti se gandesc la iubite, iesiri in oras, si alte prostii.Te sfatuiesc sa termini cu iubirea de la 14 ani, daca nu vrei sa ajungi gunoier cu 300 lei salariu.

| Alle0019 a răspuns:

De ce te chinui atat la doar 14 ani? Atunci e o joaca idioata orice "relatie", eu mi-am regretat fiecare relatie de la 14-15 ani, sunt pierderi de timp, nu te ajuta cu nimic, ba chiar nici pe oamenii care vad copii de 14 ani cum isi iau limbile-n gura pe afara nu ii ajutalaughing