| Alexandru0204 a întrebat:

Salut, numele meu este Alex, am 17 ani si sunt un pic dezamagit de mine! Faza e ca vreau si eu o iubita si nu gasesc! Nu sunt urat, sunt admirat chiar de multe fete de felul in care arat, deci nu asta ar fi problema! Se poate cumva sa le deranjeze faptul ca am cosuri pe fata, bine nu exagerat dar am si stiu ca sunt cam jenante si am inceput sa nu le mai suport, dar trebuie sa ma obisnuiesc cu ideea! Vreau sa stiu cum sa cunosc mai multe fete, de care ar putea sa imi placa si cu care as putea relationa! Am si un an greu sunt cu bacul si admiterea, asa ca nu prea ies prea des! Cateva sfaturi m.ar putea ajuta! Multumesc!

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Problemele cu tenul se pot rezolva prin miile de masti. Cred ca trebuie sa te axezi mai mult pe bac, si dupa gagicile. Te asigur ca la facultate o sa intalnesti atat de multe persoane incat nu stii cum sa te imparti. Si gasesti persoane care nu tin cont de aspectul fizic, ci de alte lucruri. Ai rabdare, si cu fetele si cu bacul. Si spor!

| Morenna10 a răspuns:

Faptul ca nu prea socializezi ar putea fi problema, mai bine asteapta pana dupa bac

| KristenRichardson a răspuns:

Hmm.Cred că cel mai bine să fii tu însuţi.Eu ştiu e foarte greu dar încearcă.Nu contează dacă ai coşuri sau altceva, e important ceia ce ai în suflet.Vei vedea că într-o zi va apărea acea fată pe care asta n-o va deranja deloc, îi va păsa ce ai în inimă. Fata perfectă va veni la timpul potrivit şi încearcă să ai răbdare.Dar pînă atunci concentreazăte să dai Bacul, c-apoi Bacu îi unu dar fetele sînt 3 milioane..Succesbig grinbig grinbig grinbig grin