| AlinAkaAlex a întrebat:

Numele meu este Andrei Alexandru si vreau sa va pun o intrebare.Cum pot sa ma uit la filme porno fara sa m-i se scoale penisul? Pentru ca mama m-a prins odata uitandu-ma si m-a vazut ca il aveam sculat si mi-a zis sa nu ma mai uit.Si nu pot sa rezist fara sa ma mai uit.Cum pot sa fac? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ColourDreams a răspuns:

Păi, din moment ce vezi acele materiale, te exciţi. De sculat, tot se scoală, ideea e că uită-te când eşti singur acasă şi ştii cu certitudine că nu te va prinde. Sper că te-am ajutat. :*

3 răspunsuri:
| Cristian_Ion_1995 a răspuns:

Sall.In primul rand cati ani ai de nu te poti opri sa te uiti la filme porno. Puta in cazul tau se scoala si cand stai, na- cum sa ascunzi asta plus cand te iuti la asemenea filme ti se scoala automat daca nu se scoala esti ipotent deci mai bine sa se scoale decat sa doarma. Cand nu-s parinti acasa te uti si gata

Bafta,.

| Alex_9906 a răspuns:

Fa-ti o prietena si daca totusi vrei sa te uiti fara sa ti se scoale castreazate astfel o sa fie mai putin idioti.SUCCES

| OFERraspunsuri a răspuns:

Cand te mai uiti la filme, trimite-o pe mama ta la mine, si asa nu te mai prinde