| Razvanel007 a întrebat:

Salut

Penisul meu are in jur de 12-15 cm..am o prietena care nu prea e multumita.(vrea sa o am mai mare).ce credeti ar trebui sa iau XtraSize sau zisepro? si cum functioneaza daca iei niste pilule si iti maresc penisul cu 3-6 cm dupa un timp de vreme vrei sa renunti la pilule asta ar fi vreo problema? sa imi scada penisul?

Răspuns Câştigător
| epurasu a răspuns:

Felicitari! -lungimea penisului tau este super ok sa folosesc expresia asta care e la moda-- ori ce vezi tu pe net ca este pentru marire sa nu ai incredere! nu exista asa ceva! ...Asadar fii multumit cu cea ce ai -multi ar dori sa o aiba ca a ta. Daca nu ai probleme... de ejaculare precoce totul este excelent.

8 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

DA
Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa tragi de el ai sanse mai mari sa creasca

| RAY a răspuns:

Cred ca trebuie sa mai tragi de el din cand in cand, te sui pe bara si o agati acolo sus sa vezi ce mare o sa fie sau mai imprumuti de la alti

| grab a răspuns:

Baga cu incredere dar mergi pe mana unui doctor nu iti cumpara pastile de pe internet! never!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e multumita de prestatia ta nu de maimea penisuluiwinking vaginul se dilata atat cat este penisul de mare, tu trebuie sa stii a te misca, incearca sa dai din fund, cand faci sex, ca si cand ai dansa lambada si-ai sa auzi atunci pe prietena ta... AAAiaaiai ai ai Lambadaaaa

| Raiiiisa a răspuns:

Ar trebui sa-i spui prietenei tale ca si tu vrei ca ea sa aiba un vagin mai mic si daca se poate, si stramt.

Nu e prea multumita, pentru ca pe langa marime mai trebuie sa stii si cum sa te comporti in pat, ca altfel poti sa fii tu cel mai dotat...

| BlueViP a răspuns:

Mai bine schimbi prietena

| Swal a răspuns:

Tu ai iubi ma o urata care nu te satisface?