| anonim_4396 a întrebat:

prietena mea vrea de ziua ei o partida de sex anal. cum fac sa nu o mai doara asa de rau? funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Salut, ca sa poti sa ii produci placere si nu durere ai nevoie de rabdare si lubrifiant sau ulei de corp. Rabdare ca sa stai si sa o masezi si sa ii largesti incet anusul, se dilata la fel ca vaginul, doar ca mai greu, incepi cu un deget, treci la 2, dupa 3degete poti intra si tu...retine cu rabdare, iti sugerez mai intai de un sex anal sa faci unul normal, ca sa iti poti controla pornire de mascul infierbantat. Succes.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vaaai! Ce cadou draguuuuț!
S-au tâmpit rau fetele din ziua de azi.
Foloseste lubrifiant.Inainte de a trece la treaba sa mearga la toaleta cu treaba mare.Sa nu iasa ceva maro in timpul lucrului.

| mihai69 a răspuns:

Folosești prezervativ și lubrifiant din belșug.
Înainte să împingi ca disperatul cu organul acolo, începe cu o joacă ușoară cu un deget, cât poți de blând și lent, ca să-i dai posibilitatea să se obișnuiască puțin cu noua senzație. Apoi, încearcă cu două degete. Abia după ce s-a relaxat și a „prins mișcarea" poți să treci la „the real thing".
La orice semn de durere din partea ei, te oprești și te retragi ușor.

| doctorandus a răspuns:

Daca zice ca o doare, opreste-te si nu mai face. Sa se spele (clisma) si ii dai cu lubrifiant.

| WaterDrop a răspuns:

Inainte sa o introduci, o bati pe umar si`i spui "Uite musca!" apoi ii tragi un pumn rapid, cu siguranta se va gandi la durerea de fata si tu vei putea sa-ti faci treaba linistit.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

"Salut. prietena mea vrea de ziua ei o partida de sex anal."
Ea ție sau tu ei?
Ar trebui specificat.
Sa iti spun si de ce:
Daca o doare, atunci vrea sa vezi si tu cat de rău este. Deci "ea tie"!
Daca nu o doare, atunci ii place deci "tu ei"!
Iar daca ii place, atunci de ce te mai chinui sa te gândești cum sa faci sa nu o mai doară?
Poate asta ii place!
Daca schimbi ceva, poate nu o sa-i mai placa!
Daca ea ti-a spus ca ii place dar ca o doare, atunci cumpără un lubrifiant pentru asa ceva si unge bine la intrare. Cu generozitate.