| rolandfr8x a întrebat:

Salut prieteni am si eu o intrebare daca te duci la un doctor ginecollog si vrei sa stii de cand numai esti virgina poate sati spuna?

7 răspunsuri:
| CocoMexii a răspuns:

Da, doar e ginecolog.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ginecologul "vede" că NU mai eşti virgină, dar NU poate preciza de câte luni/câţi ani ai fost deflorată!

Toate cele bune.

| Fatamuntilor a răspuns:

In general ginecologul poate preciza acest lucru.

| Holiday a răspuns:

Daca evenimentul nu a avut loc foarte recent, nu poate stabilli cand s-a produs nici macar aproximativ.

Răspuns utilizator avertizat
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Nu o sa iti spuna exact ziua, data, or minutul si secunda happy
Dar cu aproximatie o sa iti spune happy

Bafat kiss

| rolandfr8x explică (pentru Yasemyn):

Chiar si daca trece luni sau ani? :d