| anonim_4396 a întrebat:

Salut..PTU de curand am cunoscut o fata si i-am propus dupa o luna si cv sao facem si ea mi-a zis cai virgina ..si vrea sa mai asteptam o luna si mai e putin si se termina luna si nu stiu cum sa procedez cu o virgina ca n-am mai facut-o nici o data cu o fata virgina si nu stiu cum sa procedez

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti praf.

| hibrid112 a răspuns:

Trebuie sa aiba incredere in tine (merge si chgestia aia cu"masculul feroce si dominant" dar cum presupun ca nu ai mai mult de 15-18 ani nu va tine) deci incerca o abordare usoara fa-o sa se simta bine sa vrea sa fie dezvirginata de tine. A si cel mai important fi barbat daca tu lesini vazund o picatura de sange ea va face mult mai uratlaughing asa ca tinete tare.

| crystynyca960 a răspuns:

Spune-i ca o iubesti fa-o sa te creada ca totul o sa fie bine daca face pasul asta cu tine de a nu mai ramane virgina. Trebuie sa o abordezi intr-un fel placut dar nici sa nu creada ca esti disperat sa o faci cu ea. Iao cu binisorul daca vrei sa te duci in pat cu ea, fa-o sa aiba incredere in tine si sa nu o dezamagesti daca a facut acest pas cu tine. Fetele nu uita niciodata primul barbat din viata lor. Bafta!

| beautygirl1000 a răspuns:

Nimic complicat fa-o sa creada ca esti unicul baiat de pe pamint, adica comportate atunci cu ea incit sa nu uite niciodata ziua petrecuta cu tine.Si o data ce e virgina inseamna ca tu esti seful..deci o conduci tu(bafta)