| cazacdenis a întrebat:

Salut puteti sa-mi ziceti cum sa ademenesc o fata la mine plz

Răspuns Câştigător
| Lavii_1602 a răspuns:

Sa fi tu insuti ...sh restul se va rezolva de la sinelove struck. fundabatting eyelashes

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce să faci?!
Mă rog, pune-i o bucată de cașcaval pe podea și așteaptă cu capcana. (La șoareci funcționează!)
Acum tu ce te aștepți, să îți dăm noi vreo rețetă magică și să îți sară în brațe sau ce?
Fata nu o ademenești, fata o impresionezi prin felul tău de a fi, prin politețea, manierele, comportamentul și aspectul tău. Cel puțin, așa impresionezi o fată normală la cap. Dă-mi mai multe detalii. Deși nu cred că poți, la exprimarea de copil de grădiniță pe care o ai laughing
Baftă

| wildthing a răspuns:

Sa o ademenesti? Dar ce, e vreun animal pe care sa-l ademenesti in cusca? Poate daca inveti sa respecti o fata, va veni din placere, fara sa trebuiasca a fi ademenita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu branza ca in tom si jerry big grin

| Andya a răspuns:

Daca vorbești cu ea pe YM spune-i! Fi direct, fără inhibițiiwinkingCrede-ma! Sunt fata ce dumnezeuwinking

| cazacdenis explică:

Sant baiat