| EffieStone a întrebat:

Recent am facut cunostinta cu un baiat, am avut doua ori relatii. Din spusele lui am inteles ca are prietena si o iubeste foarte mult(se intilnesc jumate de an si nu au avut relatii). Pentru mine a fost o durere. El vrea ca noi sa ma facem ceea ce am facut pina acum. Poate cred ca e gresit, dar as dori sa fac ceva ca sa se ataseze fata de mine sau ceva ca sa-mi calmez interiorul. Va rog idei/sugestii.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca mai intai ati avut "relatii" si dupa asta ti-a spus de prietena, oricat ti-al placea tie de el, omul este un gunoi. Nu ai ce sa faci, nu "convingi" un baiat prin "relatii" ci dimpotriva. Daca "interiorul" este sufletul tau, cel mai bine este sa il faci sa dispara complet din viata ta. Daca insa este vorba de alt interior, faci ce crezi tu.
Vezi si aici:
http://bravonet.ro/......015/05/20/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca se va atasa de tine, dupa o vreme, te vei afla in papucii celei pe care o inseala. Nu ma intelege gresit dar trebuie sa fii foarte ignoranta sa te combini cu el in timp ce el se afla intr-o alta relatie si apoi sa te astepti sa nu te insele, cand va avea ocazia. Doar asa l-ai cunoscut...