| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun ce s-a intamplat si azi cu Aida.(cei care mi-au citit "povestioara"stiu despre ce e vorba)Deci, pe la 5, cam atat era ceasul, eu eram in casa pregatindu`ma sa ies afara ca s`o caut pe Aida sa vorbesc cu ea.Cand sa ies din casa,Aida era la usa, plangea si arata groaznic straight face avea parul ciufulit va dati seama si cu lacrimi pe obraz, m`am si speriat cand am vazut`o..Imediat am intrebat`o ce are de plange in halul ala, a incercat sa`mi spuna ceva dar nu prea am inteles, stiti cum e cand plangi si vrei sa spui ceva.Am iesit amandoi afara si am dus`o in parcul din apropiere,undeva unde sa nu ne vada prea multa lume si am avut noroc ca banca de acolo sa fie libera.M`am asezat pe banca si Aida langa mine:Calmeaza`te si spune-mi ce ai de plangi,ce s-a intamplat? Imi raspunde:"Handicapatu'(prietenul ei) ala si-a batut joc de mine!, eu:dar ce ti-a facut zi-mi! ea:"A aflat ca m`am sarutat cu tine, puteam sa pun pariu ca cineva o sa ne vada si o sa-i spuna.Chiar nu vroiam sa dau ochii cu el,dar uite ca am dat,cand m-a vazut m-a luat direct de par si m-a facut in toate felurile cum i-a venit la gura si cel mai rau,curva,de asta arat asa." eu:Cum sa te ia ma de par si sa te injure? tu gandesti ce spui? ce cretin ar injura o fata ca tine? tu esti prea frumoasa pentru a patii chestii de genul straight face.O.K,o sa vorbesc cu Darius(un prieten de`al meu, il stie si ea)si ii spun sa il aranjeze putin, sa-l faca sa`si ceara iertare pentru ce ti-a facut in genunchi angry.Bai voi stiti ce rau mi-a parut cand mi-a zis ca idiotu' ala i-a facut ce i-a facut? mama deci o sa-l calc pe cap. Dupa ce am mai linistit`o putin m-a intrebat:"De ce nu vrei sa fii cu mine? Tu ai vazut cum ma sarutai ieri? Pun pariu ca si tu ai un mic sentiment pentru mine.eu i-am zis:Mai intrebat tu azi daca vreau sa fiu cu tine, acum ca te`ai despartit de ratatul ala? i`a se uita la mine si zambeste ca si cum ar sti care ar fi raspunsul meu pentru urmatoarea ei intrebare si ma intreaba:"Vrei sa fii cu mine? zambind dupa intrebare.Eubig grine ce nu, ieri mi-am dat seama ca ma iubesti cu adevarat.Se bucura foarte tare cand aude raspunsul pozitiv, ma ia de mana, ma ridica in picioare si bineinteles..ghiciti voi ce a urmat,hai sa va spun sa nu va las in bezna laughing a inceput sa ma sarute.Ce frumos saruta tipa asta.,de`a lungul sarutului,care chiar a fost lung,eu am devenit putin cam(nu gasesc cuvantul potrivit)si i-am pus mana pe fund big grin,vazand ca nu se supara si nu zice nimic,am continuat s`o mangai prin toate partile corpului mai putin un loc,va dati voi seama care rolling on the floor),pana la urma ne-am pus pe banca, am avut noroc ca nu a trecut lume pe acolo ca altfel aveam spectatori, v-am si spus la inceput ca nu prea trec oameni prin zona aia a parcului.Eu ma pun pe banca si ea se intinde pe banca si capul si`l pune pe picioarele mele,spunandu`mi:"TE IUBESC",Eu:SI EU,and again, guess who? the kiss, devin si mai(acelasi cuvant pe care nu-l gasesc sa mi se potriveaca in momentele alea)ii bag mana sub bluza si o mangai pe burta incet..tot asa nu`mi spune nimic,ba din contra chiar ii place, mana mea ajungea din ce in ce mai sus, mdah ajungand la sani(bine ca avea sutien laughing )..chestiile astea o excita in ultimul hal,dar nu numai pe ea,ci si pe mine,mi-a si zis laughing :"Nu te opri,imi place la nebunie". Dragostea plutea in aer,si deodata ii suna telefonul, era mama ei.o chema acasa, avea nu stiu ce treaba cu ea.Cred ca daca mai statea vreo 5, 10 minute cu mine se ajungea undeva departe(va dati voi seama). Doamne ce mi-a placut :X.Inainte sa plece m-a intrebat:"Deci oficial suntem un cuplu da?"eubig grinA, mai facut sa ma indragostesc de tine nebuneste azi.Eram asa fericit :X, dar si ea era la fel de fericita, poate chiar mai fericita decat mine.Am condus`o pana acasa, ne-am pupat la despartire si am plecat amandoi cu zambete pe fata.Dar nu sunt sigur de ceva.Credeti c`am ajuns prea departe cu mainile melehee hee? Dar ei ii placea nebuneste..nu mi-a zis nimic, decat sa nu ma opresc din ceea ce fac straight face.Am povestit detaliat..pentru ca imi aduc aminte de momentele alea si un zambet imi cuprinde fata happy Cam asta e tot ce a trebuit sa va spun.Bye si astept raspunsuri la intrebarea de mai sus.

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Buna! Eu zic sa o iei incet deoarece fata dupa cine stie ce va crede.Mama asta este un obsedat si vrea sa ma f... Eu zic sa nuo mai pipai, sa-i arati ca o respecti! Si daca o vei face sa-i ceri voie! Dupa reactile ei iti vei da seama daca este de accord sau nu!

| MasterYoda a răspuns:

Ba, chiar NU ne intereseaza prostiile tale. N-ai decat s-o legi cu funia de gat si s-o priponesti de un gard. Du-te si ne lasa!

| Azµre a răspuns:

Frumoasă fantezie laughing

| BizZi a răspuns:

Iar waw. :X foarte frumos, dar dintr-o data ai devenit mai indraznet tongue logic ca ea nu ti-ar fi spus sa te opresti deoarece TE IUBESTE, si tu ai inceput sa ti la ea si sa iti placa sa petreci timpul cu ea:X
Ia-o usurel usurel, nu te mai grabi, ori azi ori peste 5 zile tot acolo ajungi daca cu adevarat asta vrei. Sincer eu ti-as fi spus sa o iei mai usurel dar acum te inteleg si pe tine dar si pe ea care a astepta acest moment de foarte mult tim, SA FIE CU TINE :X

Succes in continuare si tine-ne la curent, ma rog cel putin pe mine happy.

| Carabush a răspuns:

Destul de interesanta povestea tahee hee dar
iti zic eu de ce ea nu a zis nimic in timp ce tu o "mangai". Pentru ca a treut prin ce a trecut, ei i-a fost teama ca daca nu te va lasa sa o "mangai", tu probabil o vei respinge. Ea in acele momente cauta alinare in bratele tale.
Sfatul meu e sa o iei mai usurel si sa ai grija de ea, ok?
si uite id-ul meu teo_dora_anca@yahoo.com, daca mai ai nevoie de vreun sfat sau daca ai nevoie sa disuti cu cineva happy

Teo te-a pupacit :* si sa ai grija de ea happy