| anonim_4396 a întrebat:

Salut Se apropie Sf. Valentin si Valentina (Ziua Indragostitilor), voi ce o sa faceti? cum o sa va distrati? faceti un cadou la persoana iubita? vreti sa cuceriti pe cineva?

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Pff
am pr
si rel mea cu el sta ft aiurea momentanstraight face

O sa o petrecem impreuna ca de fiecare data cand e un eveniment happy
Unde?
La mine banuiesc acasa, si daca e frumos, ne ducem pe un deal, nu departe de orasul nostru;

dar tu?!
app lma:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O iusca

| myam33a a răspuns:

Pai eu am pr de 6 luni... e prima oara cand nimeresc aceasta zi cu prietenlaughing sincer cred ca ii voi cumpara o perna mare care scrie pe ea TE IUBESC! love struck si o rama cu o fotografie cu noilove struck o scot la imprimanta love struck

| daiia a răspuns:

Eu voi sta linistita la calculator pentru ca pe pers pe care o plac o cam doare'n pix de mine
deci no stresslaughing
[scuzati repetarea cuvantului "pe"]