| tonycrazy24 a întrebat:

Se apropie ziua iubitei mele( 26 septembrie si face 15 ani) ce cadou i-as putea face pana in 50 de lei?

Răspuns Câştigător
| sweetangels a răspuns:

O atentie. Stie ca nu sta cu un milionar.Pana la urma, gestul conteaza.

3 răspunsuri:
| SpawNury a răspuns:

Mi-am renovat camera si am plecat sa iau cateva "accesorii pentru camera" si am vazut un bec in forma de inima care se invarte cand e aprins. Cu o mini-scrisoare de genu' "bla bla, inima mea sa-ti lumineze noptile intunecate" ar fi super! happy

| neutrino a răspuns:

Un tortulet sau un buchet de flori.

| CorinaReg19 a răspuns:

Cateva idei:
-lantisor
-cercei
-bratara
-medalion
-inel
-parfum
-trusa de make-up
-ruj/luciu de buze
-o poseta
-gentuta plic
-portofel
-rama foto personalizata
-flori
-un animalut de plus
-cadou personalizat (cana/tricou/pernuta)

Daca are vreo pasiune/vreun hobby, ceva legat de aceasta.