| StereaCosmin a întrebat:

Stie cineva daca pe skype trebuie sa platesc bani reali ca sa pot vorbi cu prietenii?
As vrea sa-mi fac un cont pe skype si nu stiu.

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Apelurile Skype to Skype ( adica tu ai skype instalat si prietenul tau la fel ) sunt gatuite.
Ce te costa daca doresi sa utilizezi slype pentru a suna pe fix sau mobil, atunci trebuie sa-ti algi un plan tarifar de la ei si sa platesti.

4 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Nu platesti daca vrei sa vorbesti cu prietenii. laughing. Platesti niste bani daca vrei sa suni pe un telefon de pe skype sau daca vreti sa sunati un grup de prieteni cu webcam sa vada toti ..in rest e gratis.

| Predat0r a răspuns:

Nu nu este nevoie doar daca vrei sa-i suni de pe skype pe telefon dar daca vrei sa vorbesti cu ei numai prin pc e gratis.
P.S. Ai gresit categoria. happy

| Vladasuper a răspuns:

Nu nu platesti si bafta la crearea unnui skype

| Dark_Denis_1993 a răspuns:

Nu faci doar contul simplu bani trebuie sa dai sa iti iei skype premium adica sa poti vb in conferinte cu videobig grin bafta!