| costache21 a întrebat:

Stiti cumva unde pot sami postez serverul de minecraft? are adresa de hamachi: RomanianCraft sau RomanianCraft2 parola hamachi 123 sau 123456789 iar pentru ip vom vorbi pe hamachi ca nul pot da aici

4 răspunsuri:
| daBăliu a răspuns:

Pai pe youtube, sunt multe videoclipuri in legatura cu minecraft, care sunt foarte vizionate. Publica-l acolo si sigur o sa il vada lumea! Sau pe forumuri.

| AndreiFcb a răspuns:

Serverul nu se publicheaza, trebuie sa-i dai unui priete cara are HAMACi Nu Hamachi parola si IP-ul serverului
P.S. : Prietenul trebuie sa aiba aceeasi versiuna MINECRAFT.

| YuhsJohn a răspuns:

MobAura can also do the right-click option on mobs instead of the left click option. Use L to toggle whether to use the left-click or right-click option. If you don’t like L, you can change it to something else.

http://minecraftfreemods.net/mobaura-mod-minecraft-1-5-21-6.html

| Grozav_Bogdan_1996 a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to online multiplayer status thanks to http://minecraft.freegiftcode.com :D