| Dextaruuu a întrebat:

Sunt băiat, am 15 ani jumate și sunt virgin, o fata de 17 ani mi-a propus sa fac dragoste cu ea însă ea nu mai e virgină....Mie însă îmi e oarecum rușine dar nu știu de ce, știu ca trebuie sa fiu pregătit, și sunt pregătit dar iîmi e rușine și nu știu de ce... un sfat va rooooog! Fundă happy P.S: fără răspunsuri aiureawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu simti nevoie acum dar sincera cunosc sentimentul de mascul alfa peste vreo 2 ani poate mai repede te vei tot gandii exact asa :"Bah, da ce prost am fost ma eu trebuia sa o aranjez pe nebuna aia, bai...".
Daca o tipa iti propune asa ceva esti fraier daca nu accepti, ideea este sa nu pari disperat.winking fara rusinehappy

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa te protejezi, mai rar asa propuneri, daca tu nu simti nu o fa sex cu ea, ti rusine de cine? o sa vezi ca nu-i greu incepetul e aiurea in toate crede-ma

| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa gandesti pozitiv Ea stie la ce sa se astepte.Din moment ce ea doreste sa faca sex cu tine, te va ghida si ajuta ea sa treci peste primele "stangacii", asa ca nu are rost sa-ti faci probleme.Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Atentie! Daca o faceti, faceti-o protejat.

| aXy99 a răspuns:

Daca simti ca nu esti pregatit n-o fa. Totusi, eu zic ca n-o sa mai prinzi prea curand o astfel de ocazie, asa ca protejaza-te si... DISTREAZA-TE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tie rusine tie? ma da bleg mai esti.du-te si tragei o mandeala fetei, ca are nevoie, ce vrei sa-si bage destele in fufa? mergi si da magariul in beci ca nu mori ba chiar e bine si placut.

| BubbleTea a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie teama, ii explici ca nu ai mai facut sex niciodata, si ea te va ghida. Eu zic sa incerci, la varsta ta nu vei mai avea ocazii. Inca un sfat, foloseste prezervativ, pentru a nu o lasa insarcinata. Bafta!

| Anonimcikkk a răspuns:

Buna.la mine la fel a fost.eu 15 ea 17 si eu i-am propus ea a acceptat am facuti.ce sa-ti zic sex ca sexul da nimic mai mult.eu nu sunt tipajul de baieti care sar culca cu care ar nimeri eu o fac strict doar cu fata cu care ma intilnesc si macar putin simt ceva fata de ea.pot sa-ti spun ca da te vei dizvirgina vei face sex vei primi placerea.dar placerea de la simpku sex fata de sex cu fata pe care o iubesti la nebunie e ca si praful fata de diamant. daca o iubesti si va i tilniti cred ca n-ar fi rau sa o faceti.in cazul cind iu esti si ea e linga tine in pat, goala, tu gol atunci creierul se i chide si lucreaza doar sentimentelesi vei pierde rusi ea atunci vei vrea doar sa-i faci ei placut si tie si dupa mici jocui cu corpul ei te vei ridica incet deasupra ei si cu i cetul il vei introduce cu toate ca nu vei i telege si gur ce faci ca vei fi coplesit de sentimente.staruiete sa fie noapte si intuneric in camera unde o veti face.eu regret ca prima oara am facut-o fara sentimente atu ci doaream doar sa mi-l itriduc odata si sa primesc placere dar facindo acum cu fata cu care o iubesc am inteles intr-adevar cei aia a face dragoste.deabea acum la 17ai mei prima oara m-am indragostit.dar daca nu sinti iubirea sau mare placere fata de ea atunci ai doua drumuri.ori sa te culci cu ea sa vezi cei aia sex si apoi mai departe sa-ti fie poh de sentime te si sa o faci cu ele sau sa sa fii ca mine, sa o astept pe acea care iti va acupa jumatae din inima ta si sa o faci cu ea.ori sa te i dragostesti in asta. succese