| Mihai20090 a întrebat:

Salut, sunt baiat, am 16 ani, si ma antrenez 5 zile din 7. In weekend aleg sa ma masturbez, odata pe saptamana, daca eu am facut o de doua ori in aceeasi zi (pentru ca nu am putut sa ma abtin) se intampla ceva? Pot sa o fac urmatoarea saptamana sau trebuie sa astept, va rog, fara glume...

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Masturbarea creste abilitatiile senzoriale, creste IQ si performantele cognitive, devi mai istet si ager

| mihai69 a răspuns:

Poți și de trei ori. Și chiar zilnic (bine, în acest caz, o singură dată ar fi suficient).

| Holiday a răspuns:

La 16 ani o ejaculare la 2 zile, sau chiar zilnic nici nu se cunoaste. Nici daca uneori o faci de doua ori nu se simte. Bine, asta daca nu dureaza doua ore sesiunea, ca atunci poate deveni inconfortabil.

| Goete a răspuns:

Adica nu poti sa te antrenezi si sa te masturbezi in aceeasi zi happy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu frate, stai relax ca nu se intampla nimic.
Masturbarea de weekend nu dauneaza grav sanatatii. big grin

| daniOMV a răspuns:

Eu am facut azi de 7 ori si n am nimic