| Cristi2223 a întrebat:

Salut sunt baiat si am 17 ani, am o mica problema cred. Acum de 2 zile mi-o iesit ceva ce capul penisului ca si cum mi-ar veni pielea jos si ii si unpic de "branza" sa spun asa. ce se intampla? Nu am avut relatii sexuale de 2 luni - 2luni jum. Ce spuneti ar trebui sa merg la dermatolog ceva?

Răspuns Câştigător
| Allexis a răspuns:

Ar trebui mai intai sa speli capul penisului... "Branza" se face daca nu decalotezi pielea de pe capul penisului (o tragi spre baza, usor, pana sub cap, apoi speli zona bine). Daca faci asta de fiecare data cand te speli, n-o sa ai nici o "branza". Daca nu, o sa fie nevoie de o vizita la dermato-venerice pentru tine si o vizita la ginecolog pentru fetele care vor avea curajul sa faca sex cu un penis care are "branza"...

2 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Branza cu rosii

| Cristi2223 explică:

hee hee ma spal foarte bine in jurul penisului si etc... dar aia spun ca acum brusc mi-a aparut thinking nu am avut niciodata de aceea am intrebat, mersi oricum