| LeKaAlex a întrebat:

Salut,sunt clasa a IX-a, sa zicem ca numele meu este x.

De la inceput o fata de cate ori ma vede, ma striga pe nume x dar fara sa imi zica ce faci etc... Si partea cea mai amuzanta este ca azi i am aflat numele ei, i am raspuns si eu cu y laughing))))

Si azi i am zis o gluma de s a inrosit la fata de ras, iar la ceilalti colegi nu ii striga pe nume x, ciudat.

Intrebarea este : daca astea sunt semne ca ma place? ( pana acum am mai avut semne de la fete ca ma place dar nu de genul asta ) happy

Cel mai bun raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Alex, (presupun că aşa te cheamă) da, poate te place, da' e mai timidă. Vorbeşte şi tu cu ea şi vezi ce iese.

| MidnightR a răspuns:

Intreab-o daca il mai poti cauta si pe "o" sa formati sistemul de axe.