| NuamnumesuntANM a întrebat:

Salut sunt din Bucuresti am 17 ani si ca fiecare baiat de varsta mealaughing imi place o fata din cls"D si vreau sa imi spuneti voi daca ea ma place sau nulaughing uite cum facem eu va spun ce face ea cand este cu mn..etc si voi va spuneti parerealaughing
1.De fiecare data cand zic cv si ma aude pentru ca ea sta in a 2 banca eu in a 5 ea rade:d
2.De multe ori se baga in seama cu mine.
3.La ore eu ma uit la ea si ea la mine normal cand o prind ca se uitabig grin
4. Odata era suparata ca toti baietii stateau pe acolo si nu o lasau in pace(e super fata:X)si eu am mers am facut o gluma desigur nu prea reusita dar ea tot a rashappy
5.Cateodata o prind ca se uita la mine.
Bun eu nu o prea bag in seama credeti ca ar trebui sa vb mai mult cu ea? ...etc?
Credeti ca ma place;-jlaughing?

8 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Fda cred ca oarecum te place si daca rade la orice spui...e clarlaughing
cel mai bine ar fi sa ii vorbesti mai mult si sa ii devi un adevarat prieten si apoi poti sa o intrebi....mai multe stii si tulaughing
succeswinking

| madyddd a răspuns:

Mai incape indoiala? te placeeeee!

| BloodyBlade a răspuns:

Da ar trebui sa o bagi mai mult in seama,sa vb cu ea mai mult,intr-un cuvant sa se simta foarte bine in preajma ta, iar apoi ii spui ceea ce simtu petrnu ea, o inviti la un suc, pizza, prajitura etc.Si o intrebi daca vrea sa fiti impreuna. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| SentimentalConsil a răspuns:

Te place, intra cu ea in vorba, dupa terminarea orelor cere-i permisiunea sa o conduci acasa, chestii mai romanticewinking

| ZzZBianca a răspuns:

Cred ca te placehappy Si da trebuie sa va apropiati mai mult daca vrei sa fi cu ea, sa vorbiti mai mult, iar cand ea se baga in seama cu tine nu o ignora va crede ca no placi happy bag-o si tu in seamahappy.

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Da te place si ar trebui sa vorbesti mai mult cu ea ca alt fel o sa ti-o ia altu'

| Horia_8139 a răspuns:

E a ta...baga mare pana nu ti`o ia altul inainte!

| Street22 a răspuns:

Da ma te place