| anonimus11269 a întrebat:

Sunt impreuna cu prietena mea de 6 luni si inca nu am facut dragoste, dar ma lasa sa ii pun mana pe fund si sani si cand ne sarutam ma lasa sa o prind de fund. Crede-ti ca vrea sa facem acest pas? Ea este virgina, eu nu, plus ca ea nu zice nimic despre acest subiect dar nu are nimic impotriva cand fac ce am zis mai sus. Ce sa fac? Dau funda, mersi.

Răspuns Câştigător
| Barbaraaa a răspuns:

Naspa asa, sper sa aveti putere sa luptati pentru relatia voastra. Pentru ca o sa fie greu, mai ales cand vor afla parinti ei ....mult succes! Ai toata aprecierea mea :*

33 răspunsuri:
| Barbaraaa a răspuns:

Iti dai seama ca vrea, e curioasa, de ce nu incerci? dar aveti grije :*

| anonimus11269 explică (pentru Barbaraaa):

Dar ea zice ca inca nu ii vremea de asa ceva, are doar 17 ani iar eu imediat fac 18 plus ca ea ii de alta religie (martora a lui iehova). In cazul asta ce sa fac?

| Barbaraaa a răspuns (pentru anonimus11269):

Si religia nu-i permite sa intretina axte sexuale inainte de casatorie? Ati dormit impreuna?

| anonimus11269 explică (pentru Barbaraaa):

Nu ii permite asta si nu am dormit pana acuma impreuna dar cand mai vine la mine stam, ne uitam la tv si se pune cu capul pe pieptul meu iar odata a adormit.

| Barbaraaa a răspuns (pentru anonimus11269):

O iubesti?

| anonimus11269 explică (pentru Barbaraaa):

Daaa :O foarte mult

| Barbaraaa a răspuns (pentru anonimus11269):

Parinti ei te cunosc? Daca da ai rabdare pana este ea pregatita.

| anonimus11269 explică (pentru Barbaraaa):

Parinti ei nu ma cunosc, doar sora ei

| Barbaraaa a răspuns (pentru anonimus11269):

Ai rabdare sa mai treaca timpul, incearca sa faci mai multe activitati cu ea si cum familia ta si atunci ea sigur iti v.a face cunostinta cu parinti ei. Pana cand ea decide ca e momentul sa faceti dragoste, [sigur pana la 18 ani o v.a face ] trebuie sa te multumesti doar cu atingeri.

| anonimus11269 explică (pentru Barbaraaa):

Ii mai complicat ca suntem de religii diferite si la ei nu ii permis sa aiba partener din alta religie si nu o sa-mi faca cunostinta cu ai ei, ba chiar ne ascundem sa nu ne vada ce-i din religia ei si sa-i spuna mamei sale

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonimus11269):

Scapa URGENT de ea! martorii lui iehova sunt pocaiti spalati pe creier SA NU AI DE-A FACE CU EI!

| anonimus11269 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

De ce sa scap de ea? De ce sa nu am de aface cu ei?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonimus11269):

Sunt pocaiti si pocaitii sunt dusi cu pluta, te vor manca de viu

| anonimus11269 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Mai detaliat te rog, daca se poate.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonimus11269):

Pocaitii sunt oameni spalati la creier de catre religie, daca vreunul din parinti afla ca fata are pretendent, tu dragul meu ve fi obligat sa te insori cu ea, mai ales daca vei face sex cu ea si vor afla, desi din ce am dedus, mai ales in mesajul catre grab, nu prea cred ca va vrea sa faceti sex. "nu mai vrea sa va giugiuliti ca se supara prietenul ei imaginar numit dumnezeu?" prietene eu zic ca aceasta afirmatie e mai mult decat suficienta sa iti dai seama cat de bolnava e mintea respectivei. O sa te incurce rau fata aia, iar daca afla parintii ai belit-o. Sfat, indeparteaza-te usor de ea fiindca altfel se va atasa de tine si va vrea sa se marite cu tine ( esti pregatit sa iti pui streangul deja?)

| anonimus11269 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu ma obliga nimeni pe mine sa ma insor cu ea!

| grab a răspuns (pentru anonimus11269):

Tu afla care e treaba cu Dzeul ei care se supara, ce a vrut sa zica, ce ii invata popa in biserica lor care o fi aia. daca nu e pe frecventa cu tine spune-i ca tu vrei doar sex liber fara obligatii. daca accepta, baga-te, daca iar o arde cu zei las-o cu ale ei.

| anonimus11269 explică (pentru grab):

Ea zice ca daca vreau mai mult de atat trebuie sa trec la religia ei si asa mai departe

| grab a răspuns (pentru anonimus11269):

Nu treci ma nicaieri... ce-ar fi sa ne schimbam religia la fiecare fu**ai?!
fii serios! cauta-ti o atee!

| anonimus11269 explică (pentru grab):

Sincer pe mine nu ma intereseaza religia

| grab a răspuns (pentru anonimus11269):

Atunci schimba-ti religia, faceti sex vreun an si apoi spune-i ca nu te mai reprezinta religia ei si te treci la cabala. scurt!

| anonimus11269 explică (pentru grab):

Nu ii vorba sa trec ci ca nu prea ii vad rostul

| grab a răspuns (pentru anonimus11269):

Nici ea nu ii vede rostul, dar asa stie de la "rabi" al lor ca e bine si asa ti-a zis si tie. s-o frece rabi in cazul asta ca m-am saturat de subiectul asta! si cu pl'n c*r si cu sufletu in rai nu prea merge...

| anonimus11269 explică (pentru grab):

Aici cam ai dreptate laughing

| Barbaraaa a răspuns (pentru anonimus11269):

Naspa asa, sper sa aveti putere sa luptati pentru relatia voastra. Pentru ca o sa fie greu, mai ales cand vor afla parinti ei ....mult succes! Ai toata aprecierea mea :*

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Si ce mai astepti? sa te invite ea? cheam-o la tine "sa vedeti un film" dai sa bea, o trantesti pe pat si baga tare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce ne intrebi pe noi? intreab-o pe ea

| anonimus11269 explică (pentru suntserios):

Daca ai venit aici doar pentru a te baga in seama si a primi funda ai gresit. Mersi

| suntserios a răspuns (pentru anonimus11269):

Prietene, vrei sa hotaram noi pentru ea daca se culca cu tine sau nu? Decat sa te plangi pe net pui mana frumos si vorbesti cu ea, ca nu te culci cu necunoscutii de pe net sa ii intrebi pe ei

| neutrino a răspuns:

Ea saraca tot asteapta de la tine sa fii barbat, iar tu iti pierzi vremea intreband prostii! Arata-i viitorul!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea nu te respinge cand o pipai pe fund, inseamna ca ea este de acord sa faceti pasul cel mare.

| grab a răspuns:

Pai daca te lasa inseamna ca te place total.
misiunea ta ar fi sa aranjezi sa incepeti mozoleala intr-un loc intim si sa o continuati pana nu mai poate ea de placere si sa se lase dezbracata, petting alea alea stii tu ca esti baiat destept. Altfel o sa va lungiti asa luni de zile sau o sa se gaseasca altul mai indraznet si o sa incrie in locul tau! happy succes!

| anonimus11269 explică (pentru grab):

Treaba ii ca eu am curaj, si odata a venit la mine si am luat-o si dupa am pus-o in pat si saruturi, pe gat alea alea dar din pacate a venit frate-mi-a acasa laughing iar dupa ce am facut treaba asta a zis ca nu mai vrea sa faca asa ceva pentru ca il supara pe Dumnezeu. Serios? laughing

| Scintilla a răspuns:

Da incercati cum sa nu si apoi sa veniti sa va plangeti pe TPU ca nu stiti cutare lucru...