| spirt1 a întrebat:

Salut.Sunt intr-un liceu in care nu fac fata. O sa raman corigent la informatica pe primul semestru. Vreau sa va intreb daca pot sa ma mut in semestrul al-2-lea in alt liceu chiar daca sunt corigent la informatica.

5 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Nu te poti transfera daca esti corigent.Incearca sa tragi din greu macar sa-ti scoti un 5 si apoi te poti muta.Si eu am materii la care nu am nicio nota si vreau sa ma transfer din semestrul 2 si nu stiu cum o sa fac.sad

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut. vb cu profu/profa de info sa iti de-a 5 ca sa te muti ca nu faci fata. Sunt sigur ca o sa iti de-a si eu am avut un coleg in situatia ta care a reusit sa se transfere. bafta happy

| hackey a răspuns:

Vorbiti in necunostiinta de cauza toti de mai sus.
Te poti transfera si corigent dar trebuie sa cotizezi. Practic nu ii in interesul lor sa ia elevi corigenti. Am avut colegi care s-au mutat in astfel de situatii happy

Răspuns utilizator avertizat