| anonim_4396 a întrebat:

sunt studenta la bioterra la drept. credeti ca am facut o alegere bune? ce sanse imi ofera o asemenea facultate?
imi voi gasi de lucru avand in vedere ce imagine au facultatile particulare?
credeti ca sunt proasta ca am ales o asemenea facultate? mie nu prea-mi place sa invat. imi place sa ies cu fetele prin cluburi happy sa stau pe net, pe hi5 pe netlog si mess ca hobby-uri am muzica si condusul. deci ce ziceti ce-i de capul meu?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Vii să-mi faci curat prin casă în timp ce-mi explici cum trebuie să mă prezint la partaj?batting eyelashes

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Bioterra e mai varza si decat Spiru, dar macar nu a avut scandaluri.
La Bioterra trece toata lumea caci am auzit ca se platesc notele...straight face

Macar la Spiru era bine sa dai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te asteapta munca e jos.Necalificat/a.

| Oana00onutza a răspuns:

Tea obligat cineva sa mergi la facultatea asta?