| mikutza a întrebat:

sunte-ti pro sau contra sexului oral?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Sexul oral in loc sa-mi provoace excitatie-mi provoaca un ras nestapanit ca ma gadil.hee hee N-am prestat pana acum nici uneia oral, iar prietena e geloasa si-mi vrea gurita pentru. buzele ei nu pentru. acea zona. laughing A spus ca nu ma mai saruta in viata ei daca cobor sa pun gura pe prostii.

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pro daca este reciproc consimtit si le place ambilor parteneri.

lolita
| lolita a răspuns:

Pro, pro, pro!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Evident ca pro.

| Sara2 a răspuns:

Sunt 2 categorii de oameni : cei care fac si recunosc, si cei care fac si nu recunosc

| Sara2 a răspuns:

Sunt 2 categorii de oameni : cei care fac si recunosc, si cei care fac si nu recunosc

| Sara2 a răspuns:

Pas copii tot de acolo ies asa ca...

| Encore a răspuns:

Pro, de ce ar fi cineva contra?laughing...

| emilia21 a răspuns:

Contra, nu as face niciodata, mi se pare scarbos!

| Ben. a răspuns:

Constant pro!

| hashe86 a răspuns:

Pro
daca e liber cosimtit de ambii parteneri, si nici unul din ei constrans in vreun anume fel.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Pro, fara nici o justificare.

| Moneyandfame a răspuns:

"Sunte-m" Pro! Generatia Pro!

| pas a răspuns:

Contra! Felicitari prietenei lui Amar, sunt de acord cu ea. Nu stiu altora dar mie mi se pare dezgustator, faci o treaba umbli cu gura pe unde nu isi are locul si apoi vrei sa mai saruti pe cineva? GROAZNIC... nu am practicat si nici nu as face-o vreodata. Gura si toate ale ei au rol de comunicare si hranire, nu functie sexuala.

| pas a răspuns:

Monik draga, copii tot pe acolo ies dar nu are nici o treaba nastere copiilor cu gustarea din sexul partenerului

| lifeForJesus a răspuns:

PRO...indiferent daca este reciproc sau nu... evident trebuie sa-ti iubesti partenerul si sa ai incredere...este important sa-ti faci fericita iubita(iubitul)... thumbs up

| larisa_8487 a răspuns:

Pro dar sa fie reciproc... e foarte excitant!happy... evident trebuie sa fie cu un partener de incredere, o incredere acumulata dupa ceva timp.

| alexxandru a răspuns:

Sunt de acord cu sexul oralwinking!

| Kokolina a răspuns:

Contra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spunea careva pe aici ca, gura e pentru comunicare si mancare. sa inteleg ca ea nu isi saruta partenerul sau copilul? eu cred ca ar trebui sa gandim, nu sa preluam clisee pe care le vomitam fara sa gandim; putina semiotica si introducere in teoria comunicarii si a relatiilor interpersonale ar fi suficiente ca sa nu mai scoatem atatea prostii pe bot. app:unii desfac pungi cu dintii(folosesc implicit gura) si totusi n-am auzit pe careva sa faca tam-tam pe chestia asta- cum ca gura nu se foloseste pentru asa ceva. iar in cele din urma cine stabileste pentru ce folosim anumite parti ale corpului? e ca si cum s-ar publica in monitorul oficial o lista cu intrebuintarea mainii, daca e folosita in alte scopuri este interzis. una e sa spui ca esti contra, ca ideea iti face scarba, alta sa incepi sa aberezi despre cum sa folosim gura. in alta ordine de idei limba prezinta mult mai multe bacterii decat organele genitale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul oral ar trebui sa il faca doar femeile pentru ca au la dispozitie ceva cu care pot sa isi satisfaca fanteziile, in schimb barbatii mai putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciprian tu sex va rog fata

| rainlover a răspuns:

Paralel...viata sexuala este intimitate...care se modeleaza dupa placere si dorinte...

| jara a răspuns:

Pro dpoar samil faca eu nu fac! dae e foarte placut cand dai de un baiat priceput,,,,