| AdyTZu15 a întrebat:

Salut T.P.U.Am 14 ani si am o prietena de 15 a cerei parinti nu sunt de acord ca ea sa aiba un prieten.Nu o mai lasa sa se vada cu mine pana la vara si este foarte rau deoarece la vara va trebui sa ma mut din oras si vreau sa petrec cu ea cat mai mult timp posibil.Eu o iubesc foarte mult si nu stiu ce sa fac ca sa putem sa ne vedem.Ce imi recomandati sa fac?
Dau funda si ii voi multumi din suflet celui care ma va ajuta.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Iubirea cere si sacrificii, asadar iubeste-o in conditiile date si toata lumea va fi multumita.