| Records a întrebat:

Salut TP! (sunt nou aici)

Am 16 ani si ceva luni, 5 mai exact. Insa sunt foarte nedezvoltat (nu din punct de vedere fizic) ci din punct de vedere mental.Sunt mereu glumet (uneori cam prea glumet) imi vad de gasca mea si cu fetele in general astept sa vina ele la mine.Am avut prietene frumusele si numeroase chiar, insa de la un timp, cam de 6 luni n-am mai fost preocupat de fete si relatii ci mai mult de prieteni iesiri inot bla bla.

Sunt la varsta transformarii si sunt constient de asta. Cunosc fete care ma plac dar eu nu nu sunt interesat de ele. pur si simplu. si nu sunt urate. doar cam banale, plus ca unele au fost exe. As vrea sa-mi incep si viata sexuala ( 16 cm lol >:" ) insa imi e cam greu sa trec peste sentimente si sa ma combin cu cineva de care nu-mi pasa. pe cat de mult vreau sex pe atat de mare e convingerea mea ca nu ma pot culca cu o fata dornica, dar banala.

Ar trebui sa astept fata perfecta pe care o visam toti? Inca n-am iubit pe nimeni si cred ca e cel mai bine. Eram la bazin zilele astea am intalnit o fata superba, parea genul meu, sportiva, insa n-am putut sa intru in vorba cu ea.am si o mica MARE teama de esec, timiditate.
Deci doar de dragul sexului sa trec peste unele principii ale mele? Sunt extrem de dornic insa nehotarat.Eu as mai astepta dar nu stiu cand o sa vina o fata buna pentru mine. Nu vreau sa ma prinda 18 ani si sa fiu virgin.si dupa cum am zis, de cateva luni cam slab cu fetele.

Si asa pentru o incheiere de senzatie.Cam care este timpul estimativ pentru prima ejaculare la primul contact sexual?
Nu mai stiu timpul meu de referinta pentru ca nu m-am mai masturbat de 2 luni. Mi se pare ca masturbarea la varsta mea e o chestie josnica, nefondata, ce deja si-a pus destul amprenta asupra vietii mele.

Cititi TOT si spuneti-va parerea referindu-va la tot ce am scris.la TOT.am nevoie de raspunsul unor fete dragute, intelegatoare si sentimentale!

Merci,
Va PUP! :*

Vreau 100 de raspunsuri

3 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Trebuie sa astepti. Observ ca esti un baiat cu pretentii, nu unul care sta cu orice fata. Daca iubesti o fata trebuie sa ai rabdare cu ea si sa o intelegi, nu sa fii cu ea doar pentru prostiile la care te gandesti tu. Trebuie sa inveti sa pierzi. nu ar trebui sa fii timid pentru ca in general fetelor le plac baietii mai indrazneti.Ce tie iti place ca o fata sa faca ce vrea cu tine? Nu cred.eu zic sa te gandesti pe cine placi si dupa totul va decurge de la sine...

| yana_9783 a răspuns:

Daca astepti fata perfecta... o sa mori virgin.

| Away a răspuns:

Pai nu astepta sa vina fetele la tine, baietii fac primul pas, intra in vorba cu ele fa'le sa rada.m-ai exact comportate frumos cu ele