| anonim_4396 a întrebat:

a inceput cam sa imi placa de o fata, dar fata asta are iubit, eu cu ea suntem foarte apropiati, face cateodata niste gesturi dar nu inteleg ce vrea sa faca. O data, eram eu cu ea si cu fratele ei, aveam 2 paturi, eram in parc si era frig, ne-am invelit cu unu iar o patura era sub noi, ea ma imbratisa, eu fiind la mijloc nu simtiam frigul si aveam putin ridicata bluza, cu o mana ma tinea in zona buricului iar una sub mine. Alte gesturi ar fi ca cand ea merge inainte da din fund, parca stie ca ma uit la ea, are un fund destul de mare, cateodata ma mai ia in brate, vine langa mine, cand ma mai uit la ea, merge altfel, dar nu inteleg de ce face astea. Cu mine face poze foarte des, dar cu iubitul ei deloc, ar poza de profil cu mine, oare de ce face asta, vorbeste toata ziu cu iubitul ei, cand se intalneste cu ea sta in bratele lui, se pupa, etc. Deci, ce inseamna toate astea?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea, cum vede relatia voastra? Poate o interesezi mai mult decat iubitul ei si ii este jena sa-ti spuna. Dar, prietenia voastra te pune in pozitia in care, chiar poti sa o intrebi direct, cum vedea ea relatia cu tine si daca te vede ca pe un simplu amic sau pe un posibil iubit.

| Emilian65 a răspuns:

Umbla dupa doi iepuri si pana la urma va ramane singura.

| vocea a răspuns:

Frate iti spun ceva ce trebuie sa stii pentru a nu suferi in dragoste, daca asculti vei fi in barbat care attage femeile,

agato culcate cu ea si apoi paraseste-o stiu pare ciudat dar prietene daca tu o iei si o vei iubi apoi veti avea o relatie la un momendat altul o va cuceri si vei ramane singur, pentru ca asa sunt cele ca ele, daca tradezi vei sfarsi trradat intelegi deci tu alegi bafta

| seth2016 a răspuns:

>> Deci, ce inseamna toate astea?

DJSpook1, nu prea sunt semne. Le vezi tu mai altfel pentru ca esti mai atent la ea. Doar atat.

Daca vroia ceva de la tine cobora mai jos de buric. Probabil doar se incalzea langa un prieten bun de care nu ti-e jena.

| PikaPikaChuChu a răspuns:

Go ahead daca iti place de ea. Nu da inapoi, continua cu gesturile. e atrasa fizic de tine, daca iti place de ea e ocazie buna sa iti faci o prietena

| ItsTurbii a răspuns:

Eu zic sa iti incerci norocul, ce o fi o fi! happy isi petrece mai mult timp cu tine decat cu iubitul, eu zic ca ai destule sanse happy

| fanebormasina a răspuns:

Ce noroc pe tine. Da-mi funda pentru ca sunt mai trist ca oricine de pe TPU.