| GabiPatrascu a întrebat:

Aș vrea să vă intreb de ce in special fetele mai mari sau mai mature ca baietii reactioneaza ciudat cand aud ca incepem sa vorbim de masturbare sau de sex? De exemplu vorbeam cu un prieten de cand nu s-a mai masturbat ultima data, si pe laga noi trecea o fata mai mare(pe care o cunosc)si cica la ea*Marș la teme!*.Eu am 14 ani si mi-se pare ceva normal să te masturbezi. Apoi eu i-am răspuns :*Hai că poate vin la tine să *facem temele*.rolling on the floor)))Am observat ca si pe TPU cei mai mari reactionati asa..Am vazut o intrebare la care o fata de 13 ani ramasese insarcinata cu prietenul ei mai mare si iar am auzit vorba *Mars la teme!*...Pot sa va spun ca toate prietenele mele au prieteni mai mari ca ele...Sau daca nu au sunt foarte perverse.Oricum generatia noastra o sa fie una mai libera ca a voastra si o sa vorbim mai liber ca voi despre sex si altele. Poate ca unii dintre voi aia mai marii isi spun in mintea lor*Ia uite-i ma si pe astia..noi la varta lor nu stiam cum sa trecem la mate si se se gandesc numai la sex si la masturbare*.Asa gandi-ti unii dintre voi? Va rog sa-mi rapundeti.Cel mai matur raspuns=FUNDA.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Gandesti ca un pusti frustrat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum am zis unei tampite ieri daca voua vi se zice de sex de mici, la 15 ani deja va credeti maturi si experti si va apucati sa faceti sex. de aia multe fete mor de durere ca preludiu e pe dracu, de aia multe fete raman insarcinate.doar va prefaceti ca sunteti mai maturi dar sunteti inca niste minti dedezvoltate. soarta. pe de alta parte va inteleg. pana la 17 ani am fost luat de prost de 98% din persoanele pe care le stiam si culmea ca si pentru varsta aia eram foarte matur mintal pentru anii aia.nu eram unu care pierdrea timpul in cluburi nu avea in cap doar sex baut distractii dar doar pentru ca eram mic toti ma vedeau ca pe un prost si acum le dau dreptate la ce vad in ziua de azi. cand vezi 1000 de tampiti, si pe 1001 il crezi la fel.

tine-ti funda ca nu o vreau chiar daca o merit tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"ne dezvoltate.

| Țoglă a răspuns:

Da,așa gândim.Doar că obrăznicia are limite

| iSwag a răspuns:

Mai libera? Eu am 14 ani si nu imi face placere sa fac parte dintr-o asemea generatie.
Inteleg ca ti se pare normal ca fata aia a ramas insarcinata cu un BARBAT.

Da, asa "GANDI-M" unii dintre noi. Maturitatea inseamna sex in public? Scuza-ma, nu stiam happy
Fata aceea ti-a dat un raspuns destul de matur...

Imi pare rau pentru noi.

| Sunshine23 a răspuns:

Uite cum vine treaba:
Cand esti mai mare, intr-un fel, crezi ca ai un aer de prioritate in fata celor mai mici. Stii ca iti permiti asa ceva. Poate ca unii gandesc asa, dar majoritatea nu, si aici depinde, pentru ca daca e vorba de cineva cu varsta intre 17-20 ani, nu e decat o gluma, daca vorbim de cei trecuti de 29 de ani, putem considera ca mai gandesc asa. Si faza aia cu "mars la teme!" dupa cum am spus, cand esti mai mare, stii ca-ti permiti sa spui asa ceva, intr-un fel, e un mod de a lua peste picior pe cineva.winking