| S3cr3t a întrebat:

Acum 1 luna am inceput sa plac o fata, iar acum sunt nebun dupa ea. cred ca si ea ma place, ce ar trebui sa fac?
Multumesc, anticipat.winking big grin

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Invit-o la un suc in parc.

| dana12848 a răspuns:

Grea intrebare nu? na gandeste-te si tu ce fac 2 oameni cand se plac

| mihaibrad a răspuns:

Cel mai bun raspuns ti-l dai singur
raspunsurile luate de pe net nu te reprezinta pe tine, sunt alegerile altora, pe care tu doar le copiezi
faci ce doresti, eu nu sunt nici guru nici tatal tau, dar avand curajul alegerilor proprii, cresti/evoluezi mult mai fain.

| anonimaaa01 a răspuns:

Daca zici ca si ea te place atunci spune'i ce simti pentru ea. happy
Baftaa! :* :*

| mentalistul a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu ea si sa ii spui ce simti pentru ea si daca ea simte la fel pentru tine totul va merge de la sine nu trebuie sa faci alt ceva...bafta siiii nu fi timid