| sweetangels a întrebat:

Acum altceva...un baiat ma place. Bine, e barbat daca tinem cont de varsta dar nu si de comportament pentru ca...imi lasa cate un comentariu mai flirty la o poza dupa care peste cateva ore il sterge, imi da follow dupa care si-l retrage apoi dupa cateva zile imi da follow iar. Pe privat ma cheama inclusiv in oras. De ce se poarta asa si face gesturi publice pe care apoi le retrage si eventual revine la situatia precedenta? De ce atatea schimbari dese si rapide? E vreun semn de instabilitate emotionala? Tin la el dar ma da pe spate cu iesirile astea!

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

De ce nu îl întrebi tocmai pe el? Nu știm motivele pentru care face aceste gesturi.
Nu doresc să îți scriu informații false deoarece nu cunosc acea persoană.

| sweetangels explică (pentru FemeiaPisică):

Nici nu stiu cum sa-l intreb pentru ca sunt un om prea direct si sigur s-ar simti ofensat laughing

| NoName0x0 a răspuns:

Eu nu cred ca este vorba de o instabilitate emotionala. Eu cred ca el vrea sa iasa in evidenta in fata ta. Din ceea ce relatezi tu eu nu prea cred ca te place, poate fi vorba si de alte sentimente la mijloc. Acum tu stii mai bine, poate ai intamplari mai evidente, din care ti.ai dat seama ca te place...

| sweetangels explică (pentru NoName0x0):

Pai...mi-a zis ca ma place si vad eu astawinking De ce vrea sa iasa in evidenta in fata mea?

| NoName0x0 a răspuns (pentru sweetangels):

Aha, acum am inteles... Pai vrea sa iasa in evidenta in fata ta fiindca te place, dupa cum singura zici si vrea ca si tu sa.l placi sau macar sa.l observi.

| sweetangels explică (pentru NoName0x0):

Da dar ma enerveaza mai mult laughing cum face un lucru si il retrage, apoi 'repara' iar :p

| NoName0x0 a răspuns (pentru sweetangels):

Poate vrea sa se joace cu nervii tai. :-> Nu stiu ce e in capul lui, doar presupun...

| unulafel a răspuns:

Ar putea fi ca mai are pe cineva si face asta sa nu fie depistat. bine. asta poate fi si doar o imaginatie bogata de a mea happy

| sweetangels explică (pentru unulafel):

Sa stii ca m-am gandit si eu la asta laughing dar atunci de ce imi da follow iar si imi pune inapoi toate like-urile? ca il depisteaza asa laughing