| catelushu123 a întrebat:

Acum cateva zile am facut sex cu iubita mea, si mentionez ca am folosit prezervativul.i se poate intampla ceva?
DAu Funda!

7 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu are ce sa i se intample, daca nu s-a spart

| DyNo a răspuns:

Niciun mijloc de contraceptie nu este 100% sigur.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce ati facut cu prezervativul!
daca l-ati pus dinainte de a incepe sexul, nu se poate intampla nimic ra, daca l-ati pus la un moment dat dupa ce v-ati jucat un pic fara el, atunci este riscant.

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care nu s-a produs niciun "accident" sau alte incidente care sa fi compromis metoda de protectie folosita, formarea si instalarea unei sarcini teoretic poate fi complet exclusa. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai folosit prezervativul, nu este posibil sa ramana gravida.

| viperra a răspuns:

Bravo,ai facut o alegere buna de a-l folosi.Nu se intampla absolut nimic happy

| FluturasulVesel a răspuns:

Daca ii protejat nu se formeaza o sarcina! N-are cum! Daca ati facut o data macar fara, sunt sanse! Daca ati folosit prezervativul stai linistit! Daca prezervativul a fost intact, fetei ii vine ciclul ( daca il are regulat ) totul e super normal! Aproape imposibil sa se creeze o sarcina!