| Nicusor32 a întrebat:

Acum doua zile i-am spus fetei de care imi place daca vrea sa fie cu mine (eram doar noi doi) si ea mi-a raspuns direct: nu ca...

Ea mereu cand imi cerea ceva i dadeam repede ma comportam foarte frumos cu ea tot in acea zi am pus pe o colega sa o intreb daca este cu cineva impreuna si i-a zis ca nu... iar mie mi-a zis altceva acum chiar nu stiu ce sa fac dar mai mult vreau sa nu mai vorbesc cu ea deloc sa o tratez cu indiferenta ce ziceti e bine ce fac? dar nu cred ca o sa pot pentru ca o plac mult sad va rog ajutati-ma dau funda!

3 răspunsuri:
| plasticstyle a răspuns:

Da, trateaz-o cu indiferenta.

| notsurewhoiam a răspuns:

Pai daca a zis ca nu nu ai de ce sa o ignori, din contra trebuie sa o faci sa vada ce a pierdut.Incearca sa fii la fel de dragut cu ea ca si inainte ca si cum nimic nu s-a intamplat.

| Niicoletta a răspuns:

Este bine sa ii fii indiferent. Ii arata ca nu esti catelusul ei si ea isi va da seama cat de important esti happy. Si poate data viitoare te va intreba ea.