| SmQaLeXuTzz a întrebat:

Acum vreo 4 luni m-am gandit sa incep sa tin dieta, de atunci eu nu mai mananc decat 2 mese (dimineata si dupa-amiaza) in toata aceasta perioada am slabit de la 73 kg la 60kg, sunt multumit, dar burta tot am...Cam cate kg ar mai trebuii sa dau jos ca sa nu mai am burta deloc? (am 15 ani si 1.72m)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Abdomene, nu diete.

| SmQaLeXuTzz explică (pentru LoveSleep):

Am inceput cam de o saptamana sa fac 300 pe zi. o sa se duca burta daca o tin tot asa cam 3-4 luni in fiecare zi?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ce abdomene ma ametitule? Cardio, multe exercitii cardio ca altfel o sa faca patratele sub sub sunca de pe burta.

| ridhimagupta a răspuns:

Eu iti zic sa iti vezi de treaba cu dieta asta ti-o spun din propria experienta am facut acelasi lucru si acum am gastrita vrei sa scapi de burta? du-te la sala, sau fa muuulte abdomene