| MariusAkaMisterLabaru123xxx a întrebat:

am 12 ani jumate, aproape fac 13, si am o mare problema.
Cand ma masturbez nu dau sperma deloc.
De obicei simt ca si o durere sau ceva ca as scoate sperma, da nu iese nimic imping tare da nimica... ce sa fac?
Am doar 1 testicul, e vreo problema?
Nu vreau raspunsuri de genul ca esti mic sau de astea.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Organele tale reproducatoare inca nu au ajuns la maturizare si din acest motiv degeaba dai la "laba" fiindca acestea inca nu produc sperma. De obicei maturizarea organelor genitale masculine se produce in jurul varstei de 14 ani. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta penisul tau nu este capabil sa scoata sperma. Asteapta sa mai cresti si atunci totul va fi normal, chiar daca ai doar un testicul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu vrei un răspuns de rahat, nu pune o întrebare de rahat.

| DeathOfDreams a răspuns:

Unde-i copilăria voastră?
:/

Ce societate, frate

| max21 a răspuns:

Poate din cauza singurului testicol! Nu stiu! Am si eu prieteni si 13 ani vecini(mai ies cu iei pe afara si imi spun lucruri deaste, imi spun ca spermeaza, cam atat)
Sper ca te-am ajutat cu ce am putut happy

| Yisus a răspuns:

Coaie. asta ii intrebare pusa la misto laughing