| Lucusor_Stan_1995 a întrebat:

am 13 ani si îmi place de o fata si as vrea sa o fac iubita mea. Cum pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand si in mod obligatoriu prin a deveni prieteni. Doar pe urma in cazul in care prietenia va rezista in timp ai sa poti spera si la o relatie mai apropiata de cuplu. Succes.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa te preocupe cartea nu pzda

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Numai iubita nu iti faci tu la 13 ani...
Spune-i pur si simplu ce simti pentru ea. Ce atata zarva la acea varsta big grin

| Emilian65 a răspuns:

La 13 ani ar fi bine sa te gandesti cum sa o faci prietena si nu iubita. Dupa ce vei mai creste si mai esti prieten adevarat cu ea, atunci poti sa te gandesti sa ai o relatie cu ea si sa fii iubitul ei.

| Krixxus a răspuns:

Sa vorbesti cu ea? nu stiu...zic si eu

| Whattheheck a răspuns:

... da-i upgrade

| AnonimDoarUnu a răspuns:

Din păcate mă CristiBucuresti, cunosc persoane care au avut deja 4-5 iubiți la 13 ani, si inca învață excelent la școală, dacă din cauza ca ești îndrăgostit nu mai înveți, am o veste rea