| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si sunt dependent de filme interzise.Vizionez aceste filme aproape toata ziua,avand timp pentru asta deoarece parintii sunt la servici de dimineata pana noaptea.
As vrea sa ma las de acest obicei dar nu pot, mai grav este ca am inceput sa ma masturbez de 5, 6 ori pe zi,cateodata ma ameteste in cap,stiu ca imi fac rau. Durerile de cap si ametelile am inceput sa le stopez cu cafea si ibubrofen dar acum mai nou ma tremura.
Am incercat sa ies afara sa mi relaxes creierul, sa fac ceva sport dar rezulta ca am ajuns in garaj unde am mai dat o odata.
Nici iesirile in oras sau la prieteni nu mai sunt ce au fost, cand vad o fata buna pe drum mi se scoala si trebuie sa o dau repede ca altfel incep durerile de cap.La scoala este un infern, odata am avut orgasm necontrolat stand pe banca.
Cineva imi poate da niste sfaturi reale? rog seriozitate!

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

De 5-6 ori pe zi? Si nu ti s-a luat pielea de pe organ?

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-te de filmele porno si de masturbare. Vezi, ca numarul mare de masturbari intr-o zi, iti produc ameteli si dureri de cap? De invatat carte cand mai inveti daca te masturbezi de 5-6 ori pe zi?

| LoveSleep a răspuns:

Psihicul e problema.
Esti obsedat copile. Nu o fă, pur si simplu. N-ai atata ambitie? Zici ca vorbim de droguri.
Leaga-ti un elastic de mana si de fiecare data cand iti vine cheful tragi de el. Esti de tot rasul.

| Seba2013 a răspuns:

Asculta asta, poate te ajuta.
http://www.trilulilu.ro/......rima-parte

http://www.trilulilu.ro/......partea-a-2

http://www.trilulilu.ro/......partea-a-3

Ai graja ca pornografia nu8 lucreaza cu creierul rational, ia lucreaza cu cel emotional.

| TimoTimo a răspuns:

Nu e bine de la 13 ani, cu toate ca trebuie sa iti explorezi "corpul" dar dupa parerea mea e prea repede.
Cafeaua nu e buna la 13 ani.
Abtine-te! Daca o sa faci odata sau de doua ori pe saptamana o sa fie mult mai bine si mult mai "excitant".

| LoreCherry a răspuns:

Wow..Sincer mie se pare cam ciudat ce faci tu.dar in legatura cu intrebarea..Cred ca ai putea sa iesi cu prietenii la un suc. sa te apuci de vlogging ceva big grin Orice..doar ocupa-ti timpul cu ceva ce nu are legatura de filmulete deocheate happy Crede-ma..Si eu ma uit. big grin Dar nu in exces. Pentru ca sunt foarte ocupata cu scoala si iubitul meu etc. Si daca s'ar putea, scoate si netul numa' sa te lasi de asta big grin Funda? :*