| KlanDestinN a întrebat:

Salut, TPU. Am 14 ani si acum o saptamana am iesit cu colegul meu de clasa care totodata imi este si cel mai bun prieten afara sa ne plimbam sa ne jucam etc.Ne intalnim cu doua fete : Loredana si Alexandra. Noi o stiam pe Loredana ca mai ieseam pe afara cu ea dar pe Alexandra nu o stiam niciunul. Cand am vazut-o pe Alexandra mi-a placut foarte mult de ea si am fost curios sa o cunosc. Toata ziua cat ne-am plimbat Alexandra ma tachina la fel si eu pe ea,ma fugarea, etc.Cand se facuse seara 20:30 ea a hotarat sa plece acasa ca statea putin mai departe. Ea imi zice inainte sa plece : Nu ma pupi? Eu am pupat-o pe obraz si am condus-o acasa. Am vorbit cu ea pe facebook cand am ajuns acasa si eram curios sa vad daca ma place ca dadea semne ca da.Eu o placeam foarte mult.Cand o intreb daca ma place ea imi zice ca chestie aia a fost doar la caterinca.Va dati seama cum m-am simtit. sa ranesti un om asa... Eu vorbesc cu ea si iesim pe afara din ziua aceea dar vreau sa fiu cu ea si nu stiu ce sa fac.Mereu ma gandesc la ea si nu pot sta concentrat la lucrul pe care il fac. Cum sa fac sa ma placa si ea? Va rog ajutati-ma sad.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Vrei să moară după tine? N-o mai băga în seamă, ia să vezi cum o să vină ea să tragă de tine!

| Emilian65 a răspuns:

Iesi mai des cu ea, vorbeste mai mult cu ea, da-i mai multi "pupici" si ai sa vezi ca totul va merge ca pe roate.

| AlexDFY a răspuns:

Get rekt sad

| lBroken69 a răspuns:

Probabil doar ar vrea sa ai un prieten mai apropiat, mai mno, nu chiar un iubit.Incearca sa o mai cunosti un pic prima oara, dupa sa o faci sa te placa.

| KlanDestinN explică:

Faza.este ca nu trage de mine... Trebuie sa o conving eu cu cv dar nu știu cm...