| Codreanu_Denis_1980 a întrebat:

am 14 ani si imi place de o fata. Nu vrea raspunsuri de genu da cardul si o dai pe spate.

Cum sa imi dau seama ca ma place? Pot sa aflu cumva?
Vreau seriozitate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu... vorbeste cu ea si fi natural, intra in cercul ei de cunostinte (daca inca nu esti), stai pe langa prietenii ei etc. Daca nu o sa dea semne ca te place, mai ai timp...

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Heeey asta e vorba mea laughing Niciodata nu dau gres, eu zic sa-mi urmezi sfatul...

Glm. Singurul mod prin care poti afla daca sentimentele sunt comune, este sa-i zici ce simti.