| hundead15 a întrebat:

Am 15 ani si am o mica problema:
Mie imi place de o fata foarte mult si nu stiu ce sa fac. Este cea mai frumoasa fata pe care am vazut-o vreodata. Ea este cu mine in clasa. Am pus mai multa lume sa se intereseze ce crede despre mine si am aflat ca ma crede dragut dar nu simte ceva special pentru mine. Ea este FOARTE populara iar eu nu... De fiecare data cand sunt pe langa ea ma pierd. Cativa mi-au zis ca este cam fitoasa insa eu tot o plac. Cateodata ma gandesc ca lasa, sa o uit, dar cand ma uit la o poza pe facebook mor si incepe sa-mi bata inima. Cateodata ma mai intreaba la scoala daca vreau sa merg cu ea pana undeva, iar cand mergem ma balbai si ma pierd. Ce sa fac? O plac asa de tare. nu cred ca o sa ma placa nicodata.Astept ajutor...

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Iti place asa tare? DA! pai atunci macar incearca sa vezi, poate poate... Stii cum se zice, incercarea moarte n-are!
Sfatul meu, daca totusi aveti o mica relatie de amicie, profita de ea, scrie-i o scrisoare in care sa iti pui toate ideiile si sentimentele, intr-un mod cat mai dragut, parfumeazo putin si daio, ori in mana, ori o pui in ghiozdan fara sa vada, acasa o va vedea ea si daca si ea te place, va veni ea la tine cu siguranta, daca ignora, las-o balta! sad
Pune si tu scrisoarea aia in asa fel incat sa o vada sigur acasa! Gen o carte care stii tu sigur ca o va deschide acasawinking

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Băi copile lasa fetele totusi ai 15 anii.

| abcde12345 a răspuns:

Spune-i ce simti pentru ea, te cred, e greu la inceput, stiu asta, dar odata si odata tot trebuie sa o faciwinking

| SeeDifference a răspuns:

Intreaba toti baieti daca vor s-o insoteasca undeva?!
Gandeste-te la lucrurile diferite care le face in prezenta ta si o sa-ti dai seama daca si ea te place. Si daca pana la urma nu-ti dai seama intreab-o!
Lucrurile pe care le simti tu sunt destul de normale, zic eu, adica na eu cred ca este dragoste la prima vedere!