| membrunou24 a întrebat:

Am 15 ani si nu am avut niciodata o prietena pana acum, si nici nu am sarutat pe nimeni niciodata...Ce sfaturi imi dati?big grin

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Socializeza cu prietenii, stai mai mult cu ei pe-afara, nu te comporta ca un vagabond dar nici sa fi in centrul atentiei nu este bine, glumeste im limita bunului simt, sunt sigur ca, comportamentul tau, vei fi luat in vizor de mai multe fete care se vor baga cu tine in vorba, bafta!

| Roxxy95 a răspuns:

Simplu: fa-ti una laughing