| KeNNT3D a întrebat:

Am 16 ani, imd 17 este ok sa am un penis de 12 cm, imd ajung la 12 cm, e ok? Cam pana la ce varsta create penisul.
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Snizzie a răspuns:

Penisul de 12 cm este unul mediu.Trebuie sa te multumesti cu ceea ce ti-a dat mama natura.Penisul creste pana la 18 sau 21 de ani.Eu cred ca o relatie se bazeaza pe sentimente..nu pe marimea penisului.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Umbli cu ruleta in buzunar? Ce aveti cu penisul? Parca sunteti obsedati de dimensiunile lui.Nu aveti altceva mai important de facut?

Răspuns utilizator avertizat
| mihaicelsfant a răspuns:

E mic. pararea mea

| HuShEr a răspuns:

Poate sa iti creasca pana la 21 de ani acum depinde.

| Kettolix a răspuns:

Parerea mea e ca ori e grav de mi ori esti tu foarte bizar de putin dezvoltat o.O

| KeNNT3D explică (pentru Kettolix):

De dezvoltat sunt dezvoltat bine. Dar vad ca ala micu creste greu, trebuie sa consult vreun medic sau ceva?

| Kettolix a răspuns (pentru KeNNT3D):

Nu, chill out. Esti paranoic laughing

| KeNNT3D explică (pentru Kettolix):

Klaughing oricum nu stiu ce face medicul daca te duci la el cu o asemenea intrebarelaughing

| Kettolix a răspuns (pentru KeNNT3D):

Bai bai stai ca mi-a venit o duma: Merge un barbat la doctor cu o iritatie la p*nis. Se apropie de usa inainte ca pacientul precedent sa iasa si recunoaste vocea doctorului ca fiind una de femeie "Ai sa-mi bag si eu ce-i spun lu asta?" Dupa ce intra il intreaba femeia "Cu ce problema ati venit?" la care barbatul "Am o iritatie la picior... Celalalt cap." femeia nesigura "Da stai s-ami iau ochelarii." Barbatul uimit si usor jignit raspune "Ochelarii?!? Dar stati doamna ca are zoom" laughing Gata comedianta ma fac laughing (*tusit*gluma-de-****-, eli*tusit*)

| gaby500500 a răspuns:

Nu conteaza marimea penisului daca o satisfaci pe fata si din cate stiu eu penisul creste pana la 18 ani