| JaguarSType a întrebat:

Am 16 ani si am o iubita de 14 ani. Ne cunoastem de foarte mult timp dar suntem impreuna de 3 luni. Mereu ne sarutam si ne excitam pana ajungem sa ne dezbracam... Si noi ne-am propus ca e timpul sa facem sex deoarece amandoi ne dorim asta! Eu am mai facut asta dar ea este virgina cum ar trebui sa procedez?

20 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cum a zis Vlad, nu m-ar surprinde sa fii zmeu acum si intr-o luna sa te plangi pe aici ca e insarcinata la 14 ani. e copil, de fapt si tu esti. ce dracu aveti in capul ala? uita-te si tu la raspunsurile primite. daca tu crezi ca e bine ce faceti, atunci go on! dar sa nu te vad ca te vaiti pe aici cu o sarcina! vai de voi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ati decis un rahat, lasa ba copila aia la 14 ani sa se ocupe de copilarie si de scoala... nu de **la ta

| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu deci absolut nu, ea e inca prea mica pentru asta...mai asteapta si tu putin pana e si ea mai mare 15 ani daca dureaza relatia, gandeste-te ca la o varsta asa de frageda ea poate avea probleme de sanatate si daca ar fi sa afle parintii ei tu ai putea avea probleme si mari. Poate ea spune ca vrea sa nu te superi dar in mintea ei nu e pregatita pentru acest pas si se va oprii inainte. Acum eu nu am de unde sa stiu ce va face dar majoritatea asa fac, chiar inainte de inceperea actului sexual se opresc si nu mai vor. Asta e, eu iti spun sa mai astepti ceva timp si dupa sa incercati dar acum nu.

| mihai69 a răspuns:

Limitați-vă la petting pentru cel puțin încă doi ani!

| Emilian65 a răspuns:

Sa fii baiat cuminte ca altfel te mananca puscaria ca ai facut sex cu o minora.

| JaguarSType explică (pentru Emilian65):

Ok mersi pentru raspuns Emilian 65!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Tre sa-i faci o scurmatura, neaparat.

| Alcyon a răspuns:

E prea mica pentru sex! Nici nu-si cunoaste corpul bine, habar n-are ce-i aia ovulatie sau perioada fertila! Ce va faceti daca ramane gravida? Sexul nu e o joaca de copii, pentru ca va puteti trezi voi insiva cu copii.

| AnnaaaMaria a răspuns:

Ar trebui să o mai lași să crească. Aparatul genital feminin nu este încă pregătit pentru așa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| Leerix a răspuns:

Vrei sa faci sex cu un copil de 14 ani? E mult prea mica pentru sex, las-o in pace. De fapt si tu esti un copil. Altceva nu mai puteti face in afara de asta? Totul se limiteaza la sex? Puteti gasi multe alte activitati specifice varstei voastre pe care sa le faceti impreuna.

| Lorde92 a răspuns:

Cica "ai experienta" ce pana mea de experienta sa ai la 16 ani in sex? Copile esti batut in cap de-a binelea! Daca vrei sa-ti bagi "bastonul" ala in ceva foloseste-te de gaurile gardului! Copil fara viitor...

| JaguarSType explică:

Cristian eu nu as venii cu intrebari din alea ca eu nu sunt copil din ala prost... Eu am experienta laughing Nu e prima fata!

| CristiB93 a răspuns (pentru JaguarSType):

Poate tu nu, dar ea sigur o sa vina, e plina categoria de intrebari din astea.

Răspuns utilizator avertizat
| SerenaSmiley a răspuns:

Eu cred ca mai trebuie sa asteptati. E pra micuta.

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Mai citiți frate o carte in **** mea. Ce dreaqu numai sex stiți depravaților. Parca vad ca o lasi insarcinata si intri in scoala de corectie pana la 18 ani dupa in puscarie. chiar vara asta un prieten de-al meu care are 15 ani jumatate a lasat-o insarcinta pe iubita lui de 14 jumate aproape 15 si maicasa la fata la acuzat de viol si acum e in scoala de corectie si jur pe dumnezeu ca nu glumesc. Deci citeste o carte, sau faci pe raspunderea ta.

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru Vlad_Bogdan_1996):

Zici de citit cărți și tu scrii „dreaqu"

| Voicu_Ionela_1999 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti pentru ca ea e destul de micuta... pana la urma ''dragostea'' asta despre care e vorba nu consta numai in sex happy